Troufnou si vaše rty na barvu roku?

Modrá je dobrá a letos to platí dvojnásob! Klasická modrá byla totiž vyhlášena barvou roku. Určitě se ji nebojíte obléknout, ale dokážete si ji na sobě představit i jako rtěnku? Máme pro vás 3 okouzlující letní varianty – se třpytkami i bez.

Odvázaná „pool“ party

Poutsicle Juicy Satin Lipstick – odstín Motorboat, Fenty Beauty, 4 g, 420 Kč. Prodává Sephora a Makeup.cz.
Poutsicle Juicy Satin Lipstick – odstín Motorboat, Fenty Beauty, 4 g, 420 Kč.
Prodává Sephora a Makeup.cz.

Mladistvý a odvážný odstín téhle rtěnky s vysokou pigmentací dá vašim rtům doopravdy vyniknout. Určitě si ji zamilujete nejen pro elektrizující modrou barvu, ale taky pro krémovou konzistenci a hebký finiš.

Andělské třpytky

Angel Lips – odstín Sapphire, Di Angelo Cosmetics, báze: 4 ml, třpytky: 3 g, 200 Kč.
Angel Lips – odstín Sapphire, Di Angelo Cosmetics, báze: 4 ml, třpytky: 3 g, 200 Kč

Dokonalé večerní líčení není kompletní bez perfektně namalovaných rtů. Jemné třpytky Angel Lips na nich vydrží celou noc a rozhodně neopadají. Navíc jsou tak měkké a hladké, že neškrábou a nejspíš dřív nebo později zapomenete, že je na rtech vůbec máte.

Vesmírná bohyně

Neuvěřitelně hypnotický odstín galakticky modré v kombinaci s fialovými třpytkami vaše rty přenese do jiné dimenze. Kromě syté barvy se můžete těšit i na poctivou hydrataci a dlouhou výdrž.

Tak vidíte, modré rty nemusí působit křiklavě ani lacině.

Lenka Jarošová
Lenka Jarošová
Potýká se s velmi citlivou, reaktivní, alergickou a ekzematickou pletí a pokožkou celého těla. Kdykoliv to jde, tak používá přírodní a organickou kosmetiku. Nejvíc ale řeší to, aby její kůži vybraný produkt nijak nedráždil. Z péče se vyžívá v pleťových sérech, maskách i balzámech na rty, ale nezapomíná ani na ruce, vlasy nebo dekolt. Dekorativní kosmetiku tak trochu fláká, ale baví ji řasenky a rtěnky.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky