Doporučujeme: Make-up hodný stříbrného plátna

7767

Kdo by si nepřál mít dokonalý obličej bez pupínků, jizviček a červených flíčků? I když je cesta za perfektním vzhledem někdy trnitá, tak vám můžu doporučit svůj oblíbený make-up. Během pár minut z vás udělá královnu všech večírků.

O dokonalé pleti, jakou jsem vídala u hereček a modelek, jsem snila již od svých patnácti let. Za tu dobu jsem vystřídala nespočet různých make-upů, BB krémů a dalších produktů. S výsledkem jsem ale nikdy nebyla příliš spokojená.

Vím, že základem je správná péče o pleť. Proto jsem neúnavně hledala produkt, po kterém bych vypadala jako panenka. Když už jsem svůj hon za dokonalou tváří pomalu vzdávala, do ruky se mi dostal make-up, který mi doslova změnil život.

Na filmovém festivalu v Karlových Varech jsem se předloni setkala s jednou beauty blogerkou. Ta mi doporučila make-up Estée Lauder Double Wear. I když jsem o něm slyšela už mnoho, tentokrát jsem se mohla na vlastní oči přesvědčit, že člověk po jeho nanesení vypadá jako skutečná filmová hvězda.

Double Wear Stay-in-Place, Estée Lauder, 30 ml, 1 065 Kč. Seženete ve vybraných parfumeriích a e-shopech.
Double Wear Stay-in-Place, Estée Lauder, 30 ml, 1 065 Kč. Seženete ve vybraných parfumeriích a e-shopech.

Make-up Estée Lauder Double Wear splňuje všechny mé požadavky a vypadá vskutku perfektně. Dlouho vydrží, má skvělé krycí schopnosti, pleť nádherně vyhladí, sjednotí a je možné ho libovolně vrstvit, aniž by působil nepřirozeně. Navíc lze vybírat z mnoha odstínů.

Když ho na mě poprvé viděla má nejlepší kamarádka, řekla: „Moc ti to sluší! Jsi taková dokonalá.“ A přesně toho jsem chtěla dosáhnout.

A jestli se vám Estée Lauder Double Wear zdá příliš drahý, mám pro vás i vcelku adekvátní a cenově příznivější náhradu: make-up Catrice HD Liquid Coverage!

HD Liquid Coverage, Catrice, 30 ml, 299 Kč. K mání ve vybraných drogeriích a e-shopech.
HD Liquid Coverage, Catrice, 30 ml, 299 Kč.
K mání ve vybraných drogeriích a e-shopech.

Věřte, že v mé kosmetické taštičce najdete oba dva.