Doporučujeme: Make-up pro přirozený vzhled

Máte smíšenou pleť jako já? Pak si možná oblíbíte make-up, který mi perfektně sedí a používám ho už několik let.

Dlouhotrvající make-up ĽOréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation s fluidní texturou je určen pro všechny typy pleti. Jeho krytí je střední, ale dá se velice pěkně vrstvit. Když ho navíc zkombinujete s korektorem a pudrem ze stejné řady, bude váš obličej vypadat opravdu dokonale.

Infaillible 24H Fresh Wear Foundation se do pleti velmi dobře zapracovává bez ohledu na to, jestli použijete houbičku nebo štětec. S pokožkou krásně splyne a určitě se nemusíte bát, že by na vašem obličeji vytvořil nepříjemnou masku. Má saténový finiš, takže nepůsobí přehnaně matně ani příliš „dewy“.

Make-up Infallible 24h Fresh Wear Foundation, L’Oréal Paris, 30 ml, 421 Kč. Mají ve vybraných drogeriích a e-shopech.
Make-up Infallible 24h Fresh Wear Foundation, L’Oréal Paris, 30 ml, 421 Kč. Mají ve vybraných drogeriích a e-shopech.

Make-up slibuje 24hodinovou výdrž, ale toto tvrzení nemohu potvrdit ani vyvrátit. Produkt jsem nikdy tak dlouhou dobu na své tváři neměla. Nicméně ze své zkušenosti vím, že i po 12 hodinách nošení vypadá velmi pěkně a z pleti se postupně a rovnoměrně vytrácí.

Tip

Ze všech barevných variant se mi nejvíce osvědčil odstín Linen, který si báječně rozumí s mojí světlou pletí se žlutým podtónem.

Lucie Panagopulos
Lucie Panagopulos
Její pleť je smíšená a velmi světlá se žlutým podtónem. Sice vůbec nejsou vidět, ale už prý řeší první mimické vrásky. Dekorativní kosmetiku používá téměř denně a doslova ujíždí na paletkách očních stínů, bronzerech, tvářenkách a make-upech. Nejčastěji ji uvidíte s nude líčením, ale nebrání se ani výraznějším rtěnkám nebo nalepovacím řasám. Vlasům se snaží dodat co nejvíc hydratace.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky