Růžové balzámy na rty: Propadněte letnímu trendu

6598

Létu roku 2020 vládnou rtěnky v neonově růžových tónech. Pokud je to na vás přeci jen trochu moc, ale zároveň chcete být trendy, volte rtěnku v jemně růžových odstínech – od pudrové přes „nude“ až po broskvovou. Nebo ještě lépe! Vyberte si jeden z těchto 5 tónovaných balzámů na rty a svému úsměvu dopřejte příjemnou hydrataci i v těch nejparnějších dnech.

Barbie pink

Jasně růžový odstín balzámu na rty s SPF 30 značky Kiehl’s vaši tvář krásně rozjasní. V jeho složení najdete kokosový a citronový olej pro dokonalou jemnost a hydrataci rtů až na 12 hodin.

Hedvábné rty

Aquasource Plump & Glow, Biotherm, 13 ml, 329 Kč. Prodávají vybrané e-shopy.
Aquasource Plump & Glow, Biotherm, 13 ml, 329 Kč.
Prodávají vybrané e-shopy.

Tenhle balzám obsahuje kyselinu hyaluronovou, bambucké máslo a speciální růžovou směs pro podporu mikrocirkulace. Vaše rty tak získají přirozeně narůžovělý odstín a budou neuvěřitelně vláčné.

Ovocný kelímek

Balzám a rty – odstín Pink Calisson, L'Occitane, 8 g, 610 Kč
Balzám a rty – odstín Pink Calisson, L’Occitane, 8 g, 610 Kč

Pokud vaše rty volají po hydrataci a svěžím vzhledu, naneste na ně přesně tenhle tónovaný balzám od L’Occitane s neodolatelnou ovocnou vůní.

Sladký úsměv

Lip Glowy Balm – odstín Berry, Laneige, 10 g, 450 Kč. Exkluzivně prodává Sephora.
Lip Glowy Balm – odstín Berry, Laneige, 10 g, 450 Kč. Exkluzivně prodává Sephora.

Lehký tónovaný balzám Lip Glowy Balm Berry voní jako čerstvě natrhané bobulové ovoce. Vašim vyprahlým rtům dodá potřebnou vláhu i sladce růžový nádech.

Organic kiss

Bio barevný balzám na rty Rose; Inika Organic; 3,2 g; 550 Kč. K mání v Líčírně a Elobe.
Bio barevný balzám na rty Rose; Inika Organic; 3,2 g; 550 Kč. K mání v Líčírně a Elobe.

Růžový bio balzám na rty s mátovou příchutí obsahuje bambucké máslo a kokosový i slunečnicový olej pro dokonalou hydrataci. Vaše rty budou po „natření“ nejen vyživené, ale taky skvostně jemné.