Doporučujeme: Zázračná prodlužující řasenka

Příroda mi nadělila řasy krátké, řídké a nevýrazné. Nejspíš proto jsem se už od puberty snažila najít tu „správnou“ řasenku, která by mi k božským řasám – a tím pádem i většímu sebevědomí – pomohla.

Jenže nejdřív se mi vůbec nedařilo… Během několika let jsem vystřídala hromadu řasenek od různých značek, ale žádná z nich mi okolo očí nevykouzlila panenkovsky svůdné řasy, po kterých jsem tak moc toužila. Hledání dokonalé řasenky jsem začala postupně vzdávat, ale pak jsem narazila na The One WonderLash 5 v 1.

Když jsem ji nanesla poprvé, byla jsem u vytržení. Měla jsem díky ní objemné, hezky oddělené a božsky dlouhé řasy, které byly i bez kleštiček parádně natočené. A protože je tahle řasenka vyživující, začala jsem si po nějakém čase používání všímat, že se kvalita mých řas přeci jen trochu zlepšila. Na The One WonderLash 5 v 1 se mi taky líbí, že je dost odolná, ale zároveň se snadno odličuje. Navíc je k mání i ve voděodolné verzi.

The One WonderLash 5 v 1, Oriflame, 8 ml, 279 Kč
The One WonderLash 5 v 1, Oriflame, 8 ml, 279 Kč

Pokud vás tedy honba za spolehlivou řasenkou už unavuje, zkuste své řasy svěřit právě téhle. Věřím, že všechna vaše očekávání do puntíku naplní.

Monika Bílková
Monika Bílková
Díky tomu, že má smíšenou pleť, tak ví, jak moc je důležité, aby pravidelnou péči nikdy nezanedbala. Přiznává, že docílit sjednoceného tónu pleti je někdy pořádná fuška, ale svůj boj o dokonalý look nevzdává. Ráda v dekorativní kosmetice experimentuje s pestrými barvami, které ji nabíjí pozitivní energií. Potěší ji kvalitní lak na nehty, rtěnka i oční stíny.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky