Doporučujeme: Zázračná prodlužující řasenka

6072

Příroda mi nadělila řasy krátké, řídké a nevýrazné. Nejspíš proto jsem se už od puberty snažila najít tu „správnou“ řasenku, která by mi k božským řasám – a tím pádem i většímu sebevědomí – pomohla.

Jenže nejdřív se mi vůbec nedařilo… Během několika let jsem vystřídala hromadu řasenek od různých značek, ale žádná z nich mi okolo očí nevykouzlila panenkovsky svůdné řasy, po kterých jsem tak moc toužila. Hledání dokonalé řasenky jsem začala postupně vzdávat, ale pak jsem narazila na The One WonderLash 5 v 1.

Když jsem ji nanesla poprvé, byla jsem u vytržení. Měla jsem díky ní objemné, hezky oddělené a božsky dlouhé řasy, které byly i bez kleštiček parádně natočené. A protože je tahle řasenka vyživující, začala jsem si po nějakém čase používání všímat, že se kvalita mých řas přeci jen trochu zlepšila. Na The One WonderLash 5 v 1 se mi taky líbí, že je dost odolná, ale zároveň se snadno odličuje. Navíc je k mání i ve voděodolné verzi.

The One WonderLash 5 v 1, Oriflame, 8 ml, 279 Kč
The One WonderLash 5 v 1, Oriflame, 8 ml, 279 Kč

Pokud vás tedy honba za spolehlivou řasenkou už unavuje, zkuste své řasy svěřit právě téhle. Věřím, že všechna vaše očekávání do puntíku naplní.