Gua sha: Víceúčelová liftingová masáž obličeje

6591

Starověká čínská masážní technika gua sha umí za pomoci hlazeného přírodního kamene detoxikovat pleť, zjemnit vrásky, odstranit tmavé kruhy pod očima a eliminovat drobné žilky. Pomůcky k masáži gua sha se většinou vyrábějí z nefritu, jadeitu, růženínu nebo achátu. Představíme vám hned 3, které vznikly pod taktovkou lokálních značek.

Pozitivní účinky obličejové masáže gua sha

• Redukuje vrásky, tmavé kruhy pod očima, černé tečky a nedokonalosti pleti včetně pigmentace.
• Ulevuje namáhaným a unaveným očím.
• Má liftingový účinek a tvaruje kontury obličeje.
• Zlepšuje prokrvení pleti a její detoxikaci.
• Uvolňuje zablokované dutiny a lymfu.

Jak masáž gua sha správně provést

Srdce ze zámku

Gua sha růženínové srdce získáte spolu s dekorativní keramickou dózou, Mcely Bouquet, 1 250 Kč. Lze zakoupit pouze při návštěvě hotelu Chateau Mcely.
Gua sha růženínové srdce získáte spolu s dekorativní keramickou dózou, Mcely Bouquet, 1 250 Kč. Lze zakoupit pouze při návštěvě hotelu Chateau Mcely.

Růženínové sedmi centimetrové srdce od značky Mcely Bouquet je určeno k hloubkové masáži obličeje. Růžový křemen, jak se růženínu někdy říká, má ozdravné účinky, posílí vaši trpělivost a dodá vám potřebnou životní energii.

Smysslná masáž

Věděli jste, že pravidelná masáž gua sha kamenem má stejný účinek jako invazivní liftingové operace? Achát, který pro výrobu tohoto kamene značka Smyssly zvolila, uvolňuje napětí a stres, tlumí úzkost a zlepšuje víru v sama sebe.

Růžová stimulace

Taky gua sha kámen značky Yage je vyroben z růženínu.

Máte s masáží gua sha zkušenost? Dejte nám vědět v komentářích pod článkem.