Doporučujeme: Vyletněná paletka očních stínů

Víte, jakou paletku očních stínů jsem si v poslední době fakt zamilovala? C‘est La Vie od Rude Cosmetics! A hned vám taky řeknu proč.

Paletka obsahuje třicet skvěle vybraných očních stínů, které se perfektně doplňují a já si tak mohu hrát s širokou škálou neobvyklých barevných kombinací.

Vykouzlím s ní jemné denní „nude“ líčení, nespočet barevných looků, které jsou pro léto jako stvořené, a když potřebuju něco na večer, tak ani sexy kouřové líčení není žádný problém.

Troufám si říct, že stíny z téhle paletky polichotí všem očím, od pomněnkově modrých až po čokoládově hnědé. Dokonale totiž podtrhnou jejich přirozenou krásu.

Všechny stíny mají vysokou pigmentaci a pěkně se s nimi pracuje, dobře přilnou na víčko a nedrolí se.

Paletka C'est La Vie – It's Our Secret, Rude Cosmetics, 30 g, 499 Kč. Exkluzivně na Notinu.
Paletka C’est La Vie – It’s Our Secret, Rude Cosmetics, 30 g, 499 Kč. Exkluzivně na Notinu.

Tip

Proč byste si měli pořídit právě tuhle paletku? Najdete v ní totiž i ty nejvíc trendy odstíny letošního roku: klasickou modrou a lila!

Lucie Panagopulos
Lucie Panagopulos
Její pleť je smíšená a velmi světlá se žlutým podtónem. Sice vůbec nejsou vidět, ale už prý řeší první mimické vrásky. Dekorativní kosmetiku používá téměř denně a doslova ujíždí na paletkách očních stínů, bronzerech, tvářenkách a make-upech. Nejčastěji ji uvidíte s nude líčením, ale nebrání se ani výraznějším rtěnkám nebo nalepovacím řasám. Vlasům se snaží dodat co nejvíc hydratace.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky