Čtvrtek, 26 listopadu, 2020

Lucka doporučuje: Vyletněná paletka očních stínů

Víte, jakou paletku očních stínů jsem si v poslední době fakt zamilovala? C‘est La Vie od Rude Cosmetics! A hned vám také řeknu proč.

Paletka obsahuje třicet skvěle vybraných očních stínů, které se perfektně doplňují a já si tak mohu hrát s širokou škálou neobvyklých barevných kombinací.

Vykouzlím s ní jemné denní „nude“ líčení, nespočet barevných looků, které jsou pro léto jako stvořené, a když potřebuju něco na večer, tak ani sexy kouřové líčení není žádný problém.

Troufám si říct, že stíny z téhle paletky polichotí všem očím, od pomněnkově modrých až po čokoládově hnědé. Dokonale totiž podtrhnou jejich přirozenou krásu.

Všechny stíny mají vysokou pigmentaci a pěkně se s nimi pracuje, dobře přilnou na víčko a nedrolí se.

Paletka C'est La Vie – It's Our Secret, Rude Cosmetics, 30 g, 499 Kč. Exkluzivně na Notinu.
Paletka C’est La Vie – It’s Our Secret, Rude Cosmetics, 30 g, 499 Kč. Exkluzivně na Notinu.

Tip

Proč byste si měli pořídit právě tuhle paletku? Najdete v ní totiž i ty nejvíc trendy odstíny letošního roku: klasickou modrou a lila!

Lucie Panagopulos
Lucie Panagopulos
Její pleť je smíšená a velmi světlá se žlutým podtónem. Sice vůbec nejsou vidět, ale už prý řeší první mimické vrásky. Dekorativní kosmetiku používá téměř denně a doslova ujíždí na paletkách očních stínů, bronzerech, tvářenkách a make-upech. Nejčastěji ji uvidíte s nude líčením, ale nebrání se ani výraznějším rtěnkám nebo nalepovacím řasám. Vlasům se snaží dodat co nejvíc hydratace.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno