Doporučujeme: Niche parfém, co voní po jazzu

Někdo voní po konvalinkách, jiný po levanduli nebo cedru. Já si na sobě nejvíc užívám sladké parfémy s dlouhou výdrží. Baví mě, když má parfém mnoho skrytých vrstev a podob, které při každé aplikaci můžu znovu a znovu prozkoumávat. Přesně taková je i nikovka, se kterou chci prožít celý zbytek léta. A snad i část podzimu, pokud mi jí ve flakonu ještě trochu zbyde.

Rose Trombone, L'Orchestre Parfum, EdP, 100 ml, 3 700 Kč. Exkluzivně zakoupíte v Myskino.
Rose Trombone, L’Orchestre Parfum, EdP, 100 ml, 3 700 Kč. Exkluzivně zakoupíte v Myskino.

Víte, v čem jsou parfémy francouzské značky L’Orchestre Parfum tak výjimečné? Ke každému z nich byla složena originální hudba.

Příběh parfémované vody Rose Trombone a její skladby je zasazen do jazzového klubu. Jen si to představte. Všude voní dřevo, popíjí se kvalitní rum, vy koukáte na pódium a sledujete muzikanty. Vedle vás sedí nepřehlédnutelná dáma silně vonící po růžích, vanilce, grapefruitu a hruškách. Nejste schopni vnímat, jaká hudba vlastně hraje.

Dokážete se soustředit jen na vůni ženy vedle vás…

Vůně Rose Trombone mě zkrátka baví. Je trochu lascivní, lehce nedbalá a mnoho lidí říká, že je ryze večerní. Já se ji ale nebojím vynést ani přes den.

Taky na niche parfémech ujíždíte nebo to není nic pro vás?

Lenka Jarošová
Lenka Jarošová
Potýká se s velmi citlivou, reaktivní, alergickou a ekzematickou pletí a pokožkou celého těla. Kdykoliv to jde, tak používá přírodní a organickou kosmetiku. Nejvíc ale řeší to, aby její kůži vybraný produkt nijak nedráždil. Z péče se vyžívá v pleťových sérech, maskách i balzámech na rty, ale nezapomíná ani na ruce, vlasy nebo dekolt. Dekorativní kosmetiku tak trochu fláká, ale baví ji řasenky a rtěnky.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky