Doporučujeme: Focení? Jedině s tímhle make-upem

Objeví se vám čas od času nějaký ten pupínek jako mně? Pak určitě rádi sáhnete po make-upu, který jej během chvilky krásně zamaskuje.

Upřímně přiznávám, že moje pleť není dokonalá. Občas mě potrápí nevzhledný pupínek, rozšířená žilka, červený flíček, anebo kruhy pod očima. Proto ráda sáhnu po make-upu, co takovou vadu na kráse okamžitě skryje.

Asi proto si mě získal ten, který kdysi vyvinuli v barrandovských filmových studiích, okamžitě se stal miláčkem pražských vizážistů a dnes ho používají i hollywoodští maskéři.

Za svůj život jsem vystřídala celou řadu make-upů, ale s žádným jsem nebyla stoprocentně spokojená. To změnil až Dermacol Make-up Cover, který předčil všechna moje očekávání.

Make-up Cover patří mezi hutnější make-upy s vysokou pigmentací – až 50 %. Proto ho používám na zakrytí těch nejkritičtějších míst.

Make-Up Cover, Dermacol, 30 g, 299 Kč
Make-Up Cover, Dermacol, 30 g, 299 Kč

Je k mání hned v 19 odstínech, což jako „bledulka“ velmi vřele vítám, protože v regálu najdu dostatečně světlý odstín i pro sebe. Krásně odráží světlo, takže ho používám hlavně ve chvílích, kdy mě čeká focení. Navíc má SPF 30, což je teď přes léto velká výhoda.

Tip

Abych dosáhla opravdu skvělého krytí, tak Make-up Cover kombinuji s řidšími make-upy.

Kateřina Niekurzáková
Kateřina Niekurzáková
Každý den řeší nejen smíšenou pleť, ale taky akné. Kosmetiku si pečlivě vybírá a zkouší nejrůznější produkty, které slibují, že s pupínky pořádně zatočí. Z make-upů volí ty se středním až vysokým krytím. Zbožňuje rtěnky v hnědých tónech, ale občas ji můžete spatřit i s výrazně červenými rty. Ve vlasové kosmetice jsou její největší láskou regenerační masky a „urychlovače“ růstu.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky