Solárium: Zlatavé opálení, i když slunce nesvítí

Někteří lidé se umělého opalování v soláriu bojí, ale z vlastní zkušenosti vím, že je zcela bezpečné. Stačí dodržovat několik důležitých zásad. Víte které?

V minulosti jsem byla nešťastná když končila zima a já se musela kvůli počasí čím dál víc odhalovat. Vypadala jsem jako porcelánová panenka, ale ve skrytu duše jsem toužila po nádherně snědé pokožce. A trávit dlouhé hodiny na sluníčku kvůli zlatavému opálení? To není nic pro mě. Proto jsem začala chodit do solária.

Pro koho je solárium vhodné

Abyste mohli začít chodit do solária, musíte přesně vědět, jaký typ pokožky vlastně máte. Pokud si nejste jistí, vyškolený personál jakéhokoliv solária vám ochotně poradí. Jestli jste velmi světlý typ, máte hodně pih a spálíte se i při krátkodobém pobytu na sluníčku, na umělé opalování se raději vykašlete.

Do solária můžete chodit i v létě. Na co ale nezapomínat?

• Bez ohledu na roční období byste měli při návštěvě solária používat speciální kosmetiku.
• Zhruba půl hodiny před opalováním natřete celé tělo i obličej kvalitním krémem. Já už dlouho používám Tahnee Bronze, který urychluje proces opalování a kůže díky němu krásně rovnoměrně tmavne.
• Hlídejte si, jak často solárium navštěvujete. Na začátku choďte častěji, dokud vaše pokožka nezíská odstín, o který usilujete. Pak už opálení stačí jen udržovat.
• V žádném případě před návštěvou solária nepoužívejte klasický krém na opalování.
• Nikdy se neopalujte ve stejný den v soláriu i na sluníčku.

Bronze, Tahnee, 100 ml, 203 Kč. K mání ve vybraných e-shopech.
Bronze, Tahnee, 100 ml, 203 Kč. K mání ve vybraných
e-shopech.

Jestli tápete, kde kvalitní kosmetiku do solária sehnat, tak zapátrejte na internetu, anebo si ji pořiďte přímo v soláriu.

Michaela Míčová
Má sušší pleť se sklonem k akné, ale nejvíc řeší péči o oční okolí. Má ho totiž kvůli ekzémům extrémně suché a plné vrásek. Z dekorativní kosmetiky jí největší radost udělá kvalitní make-up, pudr, tvářenka nebo lesk na rty. Má silné, dlouhé a husté vlasy, které každý den „mučí“ tepelnou úpravou. Aby tolik netrpěly, dopřává jim různé masky a další vyživující vlasové produkty.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow

Novinky