Doporučujeme: Rozjasňovač, co změnil můj názor

Nevím, jak to máte vy, ale já se hodně dlouho rozjasňovačům bránila. Bála jsem se, že je nebudu umět nanášet, a pak budu namísto oslnivé divy vypadat jako klaun.

Moje známá moc dobře věděla, že mě rozjasňovače vůbec neberou. Nenechala se ale odradit a pořád mě přesvědčovala, ať vyzkouším paletku rozjasňovačů Choose Your Glow od Essence. A já do ní šla. Právě díky téhle paletce jsem si nakonec cestu k „highlighterům“ přeci jen našla.

Všechny tři barvy paletky Choose Your Glow mají bohatý pigment a dlouhou výdrž. Nic se ale nemá přehánět a u rozjasňovačů to platí dvojnásob. Proto se při denním líčení držte raději zpátky a zacházejte s nimi velmi opatrně. Odvážnější můžete být jen v případě, že se chystáte na divokou večerní akci.

Choose Your Glow, Essence, 18 g, 134 Kč. K mání ve vybraných drogeriích a e-shopech.
Choose Your Glow, Essence, 18 g, 134 Kč. K mání ve vybraných drogeriích a e-shopech.

Tip

Z celé paletky jsem si nejvíce oblíbila odstín Summer Glow, který na mé pleti krásně vynikne, ale občas sáhnu i po zbylých dvou.

Michaela Míčová
Michaela Míčová
Má sušší pleť se sklonem k akné, ale nejvíc řeší péči o oční okolí. Má ho totiž kvůli ekzémům extrémně suché a plné vrásek. Z dekorativní kosmetiky jí největší radost udělá kvalitní make-up, pudr, tvářenka nebo lesk na rty. Má silné, dlouhé a husté vlasy, které každý den „mučí“ tepelnou úpravou. Aby tolik netrpěly, dopřává jim různé masky a další vyživující vlasové produkty.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky