Doporučujeme: Nejlepší bojovník proti černým tečkám

Musím se vám svěřit, že jedním z mých největších strašáků jsou černé tečky na nose a bradě. Proto jsem hledala něco, co by mou problematickou pleť dokonale vyčistilo. A našla!

Před lety jsem při návštěvě jedné pobočky značky Yves Rocher narazila na hloubkově čisticí gel Sebo Pure Végétal a rozhodla jsem se, že ho vyzkouším. Dodnes tenhle krok považuju za jedno ze svých nejlepších kosmetických rozhodnutí.

Okamžitě viditelné výsledky

Už po prvním použití dokázal tenhle malý zázrak redukovat černé tečky na přijatelné minimum. Po měsíci pravidelného používání byla má pleť viditelně hladší a jemnější.

Účinné látky, které gel obsahuje

• kyselinu salicylovou, co účinně čistí a stahuje rozšířené póry
• prášek z listů rojovníku grónského pro vyhlazení nerovností a zmatnění pleti
• částečky z meruňkových jader pro jemný peeling

Sebo Pure Végétal spolehlivě odstraňuje zbytky make-upu i přebytečný kožní maz, proto po něm ráda sáhnu i během odličování. Při každodenním používání může pleť maličko vysušovat, a tak dbejte na řádnou hydrataci – sérum, krém nebo jejich kombinaci.

Sebo Pure Végétal, Yves Rocher, 125 ml, 189 Kč
Sebo Pure Végétal, Yves Rocher, 125 ml, 189 Kč

Tip

Někdy mě trápí černé tečky na zádech. Taky s nimi si gel dokáže skvěle poradit.

Kateřina Niekurzáková
Kateřina Niekurzáková
Každý den řeší nejen smíšenou pleť, ale taky akné. Kosmetiku si pečlivě vybírá a zkouší nejrůznější produkty, které slibují, že s pupínky pořádně zatočí. Z make-upů volí ty se středním až vysokým krytím. Zbožňuje rtěnky v hnědých tónech, ale občas ji můžete spatřit i s výrazně červenými rty. Ve vlasové kosmetice jsou její největší láskou regenerační masky a „urychlovače“ růstu.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky