Doporučujeme: Rudá rtěnka, co vydrží celý den

Výrazné rtěnky nenosím příliš často, ale když už nějakou takovou na rty nanesu, preferuji u ní celodenní výdrž. Proto je mojí stálicí mezi červenými rtěnkami dlouhotrvající tekutá rtěnka SuperStay Matte Ink.

Vysoce pigmentovaná matná rtěnka přežije celý den u vody, jakékoli jídlo a vydrží neskutečně dlouho. Odstín Heroine je ideální na léto. Má totiž svěží barvu šťavnatých třešní s oranžovým podtónem. Aplikátor rtěnky je navržen tak, aby se s ním dobře manipulovalo. Po nanesení rtěnka nepatrně lepí, ale nevysušuje je a má příjemnou nevtíravou vůni.

SuperStay Matte Ink – odstín Heroine, Maybelline, 5 ml, 159 Kč. Nabízejí vybrané drogerie a e-shopy.
SuperStay Matte Ink – odstín Heroine, Maybelline, 5 ml,
159 Kč. Nabízejí vybrané drogerie a e-shopy.

Pro její dokonalé odstranění používám dvoufázový olejový odličovač. A vám doporučuji to samé. Jen tak se jí totiž nezbavíte!

Lucie Panagopulos
Lucie Panagopulos
Její pleť je smíšená a velmi světlá se žlutým podtónem. Sice vůbec nejsou vidět, ale už prý řeší první mimické vrásky. Dekorativní kosmetiku používá téměř denně a doslova ujíždí na paletkách očních stínů, bronzerech, tvářenkách a make-upech. Nejčastěji ji uvidíte s nude líčením, ale nebrání se ani výraznějším rtěnkám nebo nalepovacím řasám. Vlasům se snaží dodat co nejvíc hydratace.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky