Pondělí, 26 října, 2020

Lucka doporučuje: Rudá rtěnka, co vydrží celý den

Výrazné rtěnky nenosím příliš často, ale když už nějakou takovou na rty nanesu, preferuji u ní celodenní výdrž. Proto je mojí stálicí mezi červenými rtěnkami dlouhotrvající tekutá rtěnka SuperStay Matte Ink.

Vysoce pigmentovaná matná rtěnka přežije celý den u vody, jakékoli jídlo a vydrží neskutečně dlouho. Odstín Heroine je ideální na léto. Má totiž svěží barvu šťavnatých třešní s oranžovým podtónem. Aplikátor rtěnky je navržen tak, aby se s ním dobře manipulovalo. Po nanesení rtěnka nepatrně lepí, ale nevysušuje je a má příjemnou nevtíravou vůni.

SuperStay Matte Ink – odstín Heroine, Maybelline, 5 ml, 159 Kč. Nabízejí vybrané drogerie a e-shopy.
SuperStay Matte Ink – odstín Heroine, Maybelline, 5 ml,
159 Kč. Nabízejí vybrané drogerie a e-shopy.

Pro její dokonalé odstranění používám dvoufázový olejový odličovač. A vám doporučuji to samé. Jen tak se jí totiž nezbavíte!

Lucie Panagopulos
Lucie Panagopulos
Její pleť je smíšená a velmi světlá se žlutým podtónem. Sice vůbec nejsou vidět, ale už prý řeší první mimické vrásky. Dekorativní kosmetiku používá téměř denně a doslova ujíždí na paletkách očních stínů, bronzerech, tvářenkách a make-upech. Nejčastěji ji uvidíte s nude líčením, ale nebrání se ani výraznějším rtěnkám nebo nalepovacím řasám. Vlasům se snaží dodat co nejvíc hydratace.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno