Doporučujeme: Pudr, který mi pomohl k dokonalé pleti

6097

Sametově hebká tvář a líčení, které vydrží celý den… Zní vám to jako nedostižný ideál? Možná jen nemůžete najít ten správný pudr. I já s tím měla problém. Řešením pro mě byla návštěva prodejny Estée Lauder.

Nejdřív jsem si pudry kupovala v drogerii a vybírala je podle toho, jak se mi líbil obal. Takový způsob hledání dokonalého pudru mi ale nic dobrého nepřinesl. Dodnes nevím proč, ale pokaždé jsem po nanesení pudru vypadala jako kdybych na sebe vysypala pytel mouky. Můj obličej měl nepřirozený odstín, pudr mi zalézal do vrásek a zvýraznil všechny nedokonalosti. To jsem si pak musela celý pracně udělaný make-up kompletně odlíčit a začít hezky od začátku.

Prodavačka, spasitelka

Pudry mě neuvěřitelně zklamaly, ale pak jsem si jen tak pro radost zašla do prodejny Estée Lauder. Tam mi paní prodavačka představila pudr Double Matte a ochotně mi pomohla vybrat odstín, který mi perfektně sedl. Nebudu ani trochu přehánět, když řeknu, že si bez něj svůj život už nedokážu představit.

Hlavní je přirozenost

Estée Lauder Double Matte pleť okamžitě sjednotí, zmatní a make-up poctivě zafixuje. Na obličeji vypadá neuvěřitelně přirozeně a skoro není vidět, že na sobě nějaký pudr vůbec mám. Už několik měsíců ho používám každý den a rozhodně s ním nešetřím. I přesto mi připadá, že vůbec neubývá.

Double Matte, Estée Lauder, 14 g, 1 310 Kč. K dostání ve vybraných parfumeriích a e-shopech.
Double Matte, Estée Lauder, 14 g, 1 310 Kč.
K dostání ve vybraných parfumeriích a e-shopech.

Tip

Pro dokonalý finiš používám pudr Estée Lauder Double Matte společně se skvělým make-upem Estée Lauder Double Wear.