Ach, ty bradavice! Víme, jak je odstranit

6403

Bradavice dokážou pěkně zkomplikovat život. Jsou nepříjemné, neestetické a v mnoha případech bohužel i hodně vytrvalé. Já osobně jsem se jich nemohla zbavit několik let. Ulevilo se mi od nich teprve před pár měsíci a jsem neuvěřitelně šťastná, že jsou má chodidla zase hladká jako dřív. Jak se mi to povedlo?

Zmrazila jsem je

EndWarts Freeze; 7,5 g; 536 Kč. Zakoupíte ve vybraných lékárnách.
EndWarts Freeze; 7,5 g; 536 Kč. Zakoupíte ve vybraných lékárnách.

Pokud se ani vám nechce jít k lékaři, vystačíte si s přípravkem EndWarts Freeze. Obsahuje oxid dusný, který bradavice na rukách, pažích a chodidlech zmrazí na -80 °C a tím je postupně odstraní. Menší bradavice obvykle zmizí do dvou týdnů.

Pomohla i příroda

Kolodium Forte, Phyteneo, 10 ml, 189 Kč. K mání ve vybraných lékárnách.
Kolodium Forte, Phyteneo, 10 ml, 189 Kč. K mání ve vybraných lékárnách.

Tenhle roztok bych z vlastní zkušenosti doporučila jen na povrchové bradavice, jejichž kořínky ještě nestihly proniknout hluboko do pokožky. Obsahuje velké množství rostlinných složek, které lidé pro boj s bradavicemi využívají už odnepaměti – vlaštovičník, borovicovou pryskyřici a další.

Pro radu jsem šla k MUDr. Jiřímu Landovi

Pokud vytrvalé bradavice pořád nemůžete porazit, pomůže vám MUDr. Jiří Landa. Věnuje se fytoterapii a vysoce účinné bylinné tinktury i čaje, které nabízí, si míchá sám. Jeho znalosti mě zachránily, když už jsem si myslela, že se poslední nezdolné bradavice na patě nikdy nezbavím.