Ach, ty bradavice! Víme, jak je odstranit

Bradavice dokážou pěkně zkomplikovat život. Jsou nepříjemné, neestetické a v mnoha případech bohužel i hodně vytrvalé. Já osobně jsem se jich nemohla zbavit několik let. Ulevilo se mi od nich teprve před pár měsíci a jsem neuvěřitelně šťastná, že jsou má chodidla zase hladká jako dřív. Jak se mi to povedlo?

Zmrazila jsem je

EndWarts Freeze; 7,5 g; 536 Kč. Zakoupíte ve vybraných lékárnách.
EndWarts Freeze; 7,5 g; 536 Kč. Zakoupíte ve vybraných lékárnách.

Pokud se ani vám nechce jít k lékaři, vystačíte si s přípravkem EndWarts Freeze. Obsahuje oxid dusný, který bradavice na rukách, pažích a chodidlech zmrazí na -80 °C a tím je postupně odstraní. Menší bradavice obvykle zmizí do dvou týdnů.

Pomohla i příroda

Kolodium Forte, Phyteneo, 10 ml, 189 Kč. K mání ve vybraných lékárnách.
Kolodium Forte, Phyteneo, 10 ml, 189 Kč. K mání ve vybraných lékárnách.

Tenhle roztok bych z vlastní zkušenosti doporučila jen na povrchové bradavice, jejichž kořínky ještě nestihly proniknout hluboko do pokožky. Obsahuje velké množství rostlinných složek, které lidé pro boj s bradavicemi využívají už odnepaměti – vlaštovičník, borovicovou pryskyřici a další.

Pro radu jsem šla k MUDr. Jiřímu Landovi

Pokud vytrvalé bradavice pořád nemůžete porazit, pomůže vám MUDr. Jiří Landa. Věnuje se fytoterapii a vysoce účinné bylinné tinktury i čaje, které nabízí, si míchá sám. Jeho znalosti mě zachránily, když už jsem si myslela, že se poslední nezdolné bradavice na patě nikdy nezbavím.

Monika Bílková
Díky tomu, že má smíšenou pleť, tak ví, jak moc je důležité, aby pravidelnou péči nikdy nezanedbala. Přiznává, že docílit sjednoceného tónu pleti je někdy pořádná fuška, ale svůj boj o dokonalý look nevzdává. Ráda v dekorativní kosmetice experimentuje s pestrými barvami, které ji nabíjí pozitivní energií. Potěší ji kvalitní lak na nehty, rtěnka i oční stíny.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow

Novinky