Úterý, 29 září, 2020

Jak se rychle zbavit akné?

A je to tu zase! Čeká vás dlouho očekávaný večírek a vám se jako na potvoru na čele objevily nevzhledné pupínky? Nepropadejte panice. S těmito produkty se dotěrného akné zbavíte v rekordním čase.

Určitě to znáte. Důležitá akce se nezadržitelně blíží a vám na obličeji naskákaly červené pupínky. Jak já vám rozumím. Hodně trpím na akné a do podobně svízelných situací se dostávám poměrně často. Kromě toho mám ještě tu špatnou vlastnost, že si pupínky rozškrábu a způsobím tak ještě větší spoušť. Máte to podobně jako já? Nezoufejte. Existuje několik skvělých pomocníků, kteří s akné rychle zatočí.

Zklidnění

Acneclear Jojoba Face Peeling, Dermacol, 150 ml, 129 Kč
Acneclear Jojoba Face Peeling, Dermacol, 150 ml, 129 Kč

Pokud chcete podrážděnou pleť plnou zarudlých pupínků zkrotit, je potřeba si pořádně vyčistit pleť. V takovém případě nejraději sahám po hrubším peelingu, který působí do hloubky, odstraní staré kožní buňky a obrousí stroupky po mačkání pupínků. Skvělé zkušenosti mám s tímhle peelingem od Dermacolu.

Tonizace

Hloubkově čisticí pleťová voda pro citlivou pleť, Clean & Clear, 200 ml, 139 Kč. Zakoupíte ve vybraných drogeriích a e-shopech.
Hloubkově čisticí pleťová voda pro citlivou pleť, Clean & Clear, 200 ml, 139 Kč. Zakoupíte ve vybraných drogeriích a e-shopech.

Dalším produktem, na který nedám dopustit a kterým si pleť po peelingu dočisťuju, je pleťová voda pro citlivou pleť Clean & Clear Deep Cleansing. Při použití opravdu cítím, jak stahuje póry a zároveň osvěžuje obličej.

Poslední tečka

Hned, jak mám pleť dokonale vyčištěnou, přichází na řadu zklidňující SOS gel proti akné s levandulí, vřídelní solí a hřebíčkem. Když mi doma dojde, úplně zpanikařím! Jde totiž o skutečný zázrak. Jakmile mi na obličeji vyraší nějaký pupínek, okamžitě ho gelem namažu. Do druhého dne mám většinou po problému. Pupínek sice ne vždy zmizí úplně, ale i tak se výrazně zmenší a snadněji se maskuje.

Michaela Míčová
Michaela Míčová
Má sušší pleť se sklonem k akné, ale nejvíce řeší péči o oční okolí. Má ho totiž kvůli ekzémům extrémně suché a plné vrásek. Z dekorativní kosmetiky jí největší radost udělá kvalitní make-up, pudr, tvářenka nebo lesk na rty. Má silné, dlouhé a husté vlasy, které každý den „mučí“ tepelnou úpravou. Aby tolik netrpěly, dopřává jim různé masky a další vyživující vlasové produkty.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno