Naprostý hit ve světě rtěnek? Čokoládová i kávová

6521

V líčení považuju rtěnky za opravdovou třešinku na dortu. Vybrat ale takovou, která by perfektně seděla mému odstínu pleti a zároveň vydržela celý den, byla pořádná kosmetická odysea. V hledání jsem nepolevila, a proto vám teď můžu představit 3 skvostné kousky v nádherných trendy „chocolate“ tónech.

Dotek hedvábí

Power Bullet Matte Lipstick – odstín Prom Níght, Huda Beauty, 3 g, 660 Kč. Exkluzivně prodává Sephora.
Power Bullet Matte Lipstick – odstín Prom Night, Huda Beauty, 3 g, 660 Kč. Exkluzivně prodává Sephora.

Rtěnka v odstínu Prom Night od Huda Beauty mi v parfumerii Sephora učarovala na první pohled. Má krásné balení s šikovným magnetickým zavíráním, a tak mám jistotu, že se mi v kabelce jen tak sama od sebe neotevře. Přestože je velmi matná, dokáže rty díky obsahu mandlového oleje krásně hydratovat. Zásluhou vysoké pigmentace mi pro sytou barvu stačí ústa přetřít pouze jednou.

Čokoládová vášeň

Infaillible Les Chocolats – odstín Sweet Tooth; L'Oréal Paris; 7,6 ml; 249 Kč. Seženete ve vybraných drogeriích a e-shopech.
Infaillible Les Chocolats – odstín Sweet Tooth; L’Oréal Paris; 7,6 ml; 249 Kč. Seženete ve vybraných drogeriích a e-shopech.

Při obchůzce v drogerii jsem tuhle tekutou rtěnku vyzkoušela jen tak ze zvědavosti. Když jsem se ale po návratu domů podívala do zrcadla, nevěřila jsem vlastním očím. Rtěnka i po několika hodinách pořád vypadala stejně úžasně jako bych ji právě nanesla. Hned druhý den jsem si ji letěla koupit a od té doby patří mezi moje nejoblíbenější.

Kávové opojení

Velvet Matte – odstín Greedy Coffee; Essence; 3,8 ml; 67 Kč. Zakoupíte ve vybraných drogeriích a e-shopech.
Velvet Matte – odstín Greedy Coffee; Essence; 3,8 ml; 67 Kč. Zakoupíte ve vybraných drogeriích a e-shopech.

Moje srdce si získala taky rtěnka, kterou považuji v dané cenové kategorii za suverénně nejlepší. Rty díky ní vypadají doslova neodolatelně. Ideální, když se chystám na rande.

Tip

Váháte mezi dvěma odstíny hnědé rtěnky? Vyberte si ten světlejší. Na denním světle bude působit přirozeněji.