Teen tipy: Výrazně barevné nehty pro každý den

Víte, co mě na lacích na nehty baví úplně nejvíc? Že je můžu často střídat. Minulý rok jsem dávala přednost spíše zářivé růžové, ale letos mám raději červenou nebo korálovou. Kdybych měla shrnout, jaké laky teď nejvíc používám, pak určitě tyhle dva.

Korálová, co nikdy neomrzí

Lak na nehty Color Riche L'Huile – odstín Coral Trianon; L'Oréal Paris; 13,5 ml; 139 Kč. Seženete ve vybraných drogeriích a e-shopech.
Lak na nehty Color Riche L’Huile – odstín Coral Trianon; L’Oréal Paris; 13,5 ml; 139 Kč. Seženete ve vybraných drogeriích a e-shopech.

Lak od L’Oréal Paris je rychleschnoucí a má praktický štěteček, kterým se dobře nanáší. Skvěle kryje, takže stačí nanést jen jednu vrstvu. Právě tenhle odstín mám ze všech „korálových“ laků na nehty nejraději. Jediným jeho minusem je, že se mi poměrně rychle ošoupe. Jenže abych byla upřímná, tak mně na nehtech žádný lak dlouho nevydrží. Určitě se ale svými vlastnostmi řadí mezi nejlepší, které jsem kdy vyzkoušela.

Červená klasika

Lak na nehty Complete Salon Manicure – odstín Right Said Red; Sally Hansen; 14,7 ml; 106 Kč. K mání ve vybraných drogeriích a e-shopech.
Lak na nehty Complete Salon Manicure – odstín Right Said Red; Sally Hansen; 14,7 ml; 106 Kč. K mání ve vybraných drogeriích a e-shopech.

Myslíte, že červené laky někdy vyjdou z módy? Podle mě ne. Vypadají elegantně a rozhodně nejsou nudné. Ten od Sally Hansen má stejné plusy jako ten od L’Oréalu. Má ale řidší konzistenci, ještě rychleji schne, a navíc mi na nehtech déle vydrží.

Viktorie Radimská
Viktorie Radimská
Nejmladší členka našeho týmu je stále ještě ve věkové kategorii „teen“. Má sušší a mírně citlivou pleť. Proto je při výběru pečující kosmetiky velmi ostražitá. Z dekorativní kosmetiky nedá dopustit na cokoliv, co se týká líčení očí a pleti. Je nadšená, když se její rodinné příslušnice nebo kamarádky chystají na nějakou akci a ona je může nalíčit.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky