Teen tipy: Výrazně barevné nehty pro každý den

6472

Víte, co mě na lacích na nehty baví úplně nejvíc? Že je můžu často střídat. Minulý rok jsem dávala přednost spíše zářivé růžové, ale letos mám raději červenou nebo korálovou. Kdybych měla shrnout, jaké laky teď nejvíc používám, pak určitě tyhle dva.

Korálová, co nikdy neomrzí

Lak na nehty Color Riche L'Huile – odstín Coral Trianon; L'Oréal Paris; 13,5 ml; 139 Kč. Seženete ve vybraných drogeriích a e-shopech.
Lak na nehty Color Riche L’Huile – odstín Coral Trianon; L’Oréal Paris; 13,5 ml; 139 Kč. Seženete ve vybraných drogeriích a e-shopech.

Lak od L’Oréal Paris je rychleschnoucí a má praktický štěteček, kterým se dobře nanáší. Skvěle kryje, takže stačí nanést jen jednu vrstvu. Právě tenhle odstín mám ze všech „korálových“ laků na nehty nejraději. Jediným jeho minusem je, že se mi poměrně rychle ošoupe. Jenže abych byla upřímná, tak mně na nehtech žádný lak dlouho nevydrží. Určitě se ale svými vlastnostmi řadí mezi nejlepší, které jsem kdy vyzkoušela.

Červená klasika

Lak na nehty Complete Salon Manicure – odstín Right Said Red; Sally Hansen; 14,7 ml; 106 Kč. K mání ve vybraných drogeriích a e-shopech.
Lak na nehty Complete Salon Manicure – odstín Right Said Red; Sally Hansen; 14,7 ml; 106 Kč. K mání ve vybraných drogeriích a e-shopech.

Myslíte, že červené laky někdy vyjdou z módy? Podle mě ne. Vypadají elegantně a rozhodně nejsou nudné. Ten od Sally Hansen má stejné plusy jako ten od L’Oréalu. Má ale řidší konzistenci, ještě rychleji schne, a navíc mi na nehtech déle vydrží.