Home Péče Péče o zuby Bělostný úsměv? Tyhle pásky ho vyčarují

Bělostný úsměv? Tyhle pásky ho vyčarují

6492

Zuby si čistíte několikrát denně jako blázen, ale do zářivě bílé barvy mají pořád hodně daleko? Taky jsem to zažila. Přemýšlela jsem, co s tím, ale zároveň se mi kvůli takové prkotině nechtělo chodit k zubaři. A tak jsem se pídila po produktu, co by mi bělostný úsměv zvládl vyčarovat, i když zůstanu sedět doma u televize. Ještěže existují bělicí pásky!

Hvězda Hollywoodu

Bělicí pásky 3D White Professional Effects, Crest, 40 pásek, 2 350 Kč
Bělicí pásky 3D White Professional Effects, Crest, 40 pásek, 2 350 Kč

Kolegyně v práci mi doporučila tyhle bělicí pásky značky Crest. V balení najdete 20 pásek na horní a 20 pásek na dolní zuby. Jejich aplikace je velmi jednoduchá. Na zuby je přiložíte jednou denně na 30 minut a celý proces opakujete po dobu dvaceti dní. Musím uznat, že i po dvou letech od mého posledního bělení jejich účinek přetrvává a každý mi chválí můj dokonalý „hollywood smile“.

Pro dlouhotrvající efekt

Zubní pasta Nature Coco White, Signal, 75 ml, 58 Kč. Prodávají vybrané drogerie a e-shopy.
Zubní pasta Nature Elements Coco White, Signal, 75 ml, 58 Kč. Prodávají vybrané drogerie a e-shopy.

O bělené zuby je samozřejmě třeba dál pečovat. V tomto ohledu nedám dopustit na pastu Coco White. Je určena pro citlivé zuby a mám s ní skvělé zkušenosti. Po každém čistění je chrup viditelně bělejší. Kromě toho úžasně voní a má báječnou kokosovou příchuť.

Tip

Pokud máte velmi citlivé zuby a bojíte se, že by vám výše zmíněné pásky nebyly příjemné, vyzkoušejte tyhle bělicí pásky s chladivým sérem a mátovým aroma. Sérum napomáhá lepšímu působení bělicích látek a zároveň zmírňuje citlivost zubů.

Bělicí pásky 3D White Arctic Mint, Crest, 28 pásek, 1 890 Kč
Bělicí pásky 3D White Arctic Mint, Crest, 28 pásek, 1 890 Kč

NO COMMENTS