Home Péče Péče o zuby Bělostný úsměv? Tyhle pásky ho vyčarují

Bělostný úsměv? Tyhle pásky ho vyčarují

0
Bělostný úsměv? Tyhle pásky ho vyčarují

Zuby si čistíte několikrát denně jako blázen, ale do zářivě bílé barvy mají pořád hodně daleko? Taky jsem to zažila. Přemýšlela jsem, co s tím, ale zároveň se mi kvůli takové prkotině nechtělo chodit k zubaři. A tak jsem se pídila po produktu, co by mi bělostný úsměv zvládl vyčarovat, i když zůstanu sedět doma u televize. Ještěže existují bělicí pásky!

Hvězda Hollywoodu

Bělicí pásky 3D White Professional Effects, Crest, 40 pásek, 2 350 Kč
Bělicí pásky 3D White Professional Effects, Crest, 40 pásek, 2 350 Kč

Kolegyně v práci mi doporučila tyhle bělicí pásky značky Crest. V balení najdete 20 pásek na horní a 20 pásek na dolní zuby. Jejich aplikace je velmi jednoduchá. Na zuby je přiložíte jednou denně na 30 minut a celý proces opakujete po dobu dvaceti dní. Musím uznat, že i po dvou letech od mého posledního bělení jejich účinek přetrvává a každý mi chválí můj dokonalý „hollywood smile“.

Pro dlouhotrvající efekt

Zubní pasta Nature Coco White, Signal, 75 ml, 58 Kč. Prodávají vybrané drogerie a e-shopy.
Zubní pasta Nature Elements Coco White, Signal, 75 ml, 58 Kč. Prodávají vybrané drogerie a e-shopy.

O bělené zuby je samozřejmě třeba dál pečovat. V tomto ohledu nedám dopustit na pastu Coco White. Je určena pro citlivé zuby a mám s ní skvělé zkušenosti. Po každém čistění je chrup viditelně bělejší. Kromě toho úžasně voní a má báječnou kokosovou příchuť.

Tip

Pokud máte velmi citlivé zuby a bojíte se, že by vám výše zmíněné pásky nebyly příjemné, vyzkoušejte tyhle bělicí pásky s chladivým sérem a mátovým aroma. Sérum napomáhá lepšímu působení bělicích látek a zároveň zmírňuje citlivost zubů.

Bělicí pásky 3D White Arctic Mint, Crest, 28 pásek, 1 890 Kč
Bělicí pásky 3D White Arctic Mint, Crest, 28 pásek, 1 890 Kč