Doporučujeme: Třpytivé rty, co upoutají pozornost

5843

Třpytky jsou prostě úžasné a každého na první pohled zaujmou! V líčení je nejraději používám na oční víčka nebo rty a jsou ideální na ples i silvestrovskou party. Nedávno jsem měla možnost vyzkoušet glitry na rty, které mi moc vyhovují a svůj „eye-catching“ úkol plní na výbornou.

Glitry Angel Lips jsou k dostání ve velké barevné škále, která zahrnuje několik odstínů růžové, červené, ale taky zlatou, zelenou, modrou nebo fialovou. Každý set obsahuje kalíšek se třpytkami, bázi a oboustranný pěnový aplikátor.

Jak Angel Lips nanáším

Před každou aplikací si pod ruce dávám ubrousek, protože třpytky – potvůrky jedny – rády poletují. Pak už na čisté a suché rty nanáším bázi. Jde to snadno, protože má klasický houbičkový aplikátor jako lesk na rty.

Bázi je nejlepší nanést nejprve na spodní ret, a pak až na horní. Po pár sekundách zprůhlední. Následně pomocí pěnového aplikátoru z balení Angel Lips nebo malého plochého štětce třpytky vrstvím podle potřeby.

Chtělo to trochu cviku, abych glitry precizně nanesla, ale po pár aplikacích už mi to šlo mnohem lépe. Na rtech nejsou nijak zvlášť nepohodlné, ale samozřejmě nečekejte dokonalou hydrataci jako po natření balzámem.

Velkým plusem těchto glitrů je, že báze po nějaké době zaschne a třpytky na ní opravdu dobře drží. Zároveň se pak doma dají snadno smýt i obyčejnou vodou.

„Glitter“ hrátky

Při umělém osvětlení vypadají rty opravdu hezky. Obzvláště zajímavého efektu jsem dosáhla, když jsem na spodní ret nanesla jinou barvu třpytek než na horní – třeba kombinaci tmavší a světlejší růžové.

A nejsem jediná, kdo se do Angel Lips zamiloval. Kamarádka si ode mě na narozeninovou party půjčila odstín Candy a sklidila s ním obrovský úspěch.

Moje nejoblíbenější odstíny

Třpytky na rty Angel Lips – odstín Sweet, Di Angelo Cosmetics, 400 Kč
Třpytky na rty Angel Lips – odstín Sweet, Di Angelo Cosmetics, 400 Kč
Třpytky na rty Angel Lips – odstín Candy, Di Angelo Cosmetics, 400 Kč
Třpytky na rty Angel Lips – odstín Candy, Di Angelo Cosmetics, 400 Kč

Tip

Glitry pro to sice nejsou určené, ale moc hezky vypadají i na očích.