Doporučujeme: Jednička mezi mýdly

5795

Celý život jsem hledala mýdlo, které by mou citlivou pokožku nevysušovalo a zároveň mě zbavilo pupínků a akné. A právě v tradičním aleppském mýdle s 25 % vavřínového oleje jsem našla takový malý zázrak. Dokáže smýt všechny nečistoty z pleti i pokožky celého těla a zároveň krásně voní.

Čtyřsložkové přírodní mýdlo od značky Alepia mi doporučila kamarádka, která moc ví, že mě trápí akné a kvůli citlivé pleti a pokožce celého těla nemůžu některé výrobky používat. Se zvědavostí sobě vlastní jsem mýdlo rozbalila a umyla si s ním celé tělo včetně obličeje. Světe div se, moje pokožka byla po umytí krásně hydratovaná a po sprše jsem vůbec neměla nutkání sahat po tělovém mléce. Za zázračnými hydratačními schopnostmi tohoto mýdla stojí vysoký podíl kvalitního olivového a vavřínového oleje.

Stop pupínkům!

Protože jsem ho používala i na obličej a ramena, mohu směle říct, že mýdlo značky Alepia člověka bezpečně zbaví pupínků a černých teček. Moje pleť byla už po 14 dnech viditelně čistší a hladší. Zásluhu na tom má vavřínový olej, který je známý pro svoje antibakteriální a protizánětlivé účinky. Příjemným bonusem je i jeho vůně, která mě při každé očistě přenáší do prosluněného Středomoří.

Tip

Mýdlo je vhodné i pro ekzematiky a ty, co trápí lupénka.