Pryč s vypadáváním vlasů: Jednou provždy!

Moje vlasy dostaly párkrát pořádně zabrat, což se bohužel projevilo na jejich kvalitě. Zároveň mě trápilo i jejich nadměrné vypadávání. Fakt jsem nemínila skončit plešatá, takže jsem proti čím dál horšímu řídnutí vlasů začala bojovat všemi dostupnými prostředky. Představím vám hned 2 séra, díky kterým nemám hlavu holou jako koleno.

Rostou, fakt rostou!

Urychlovač růstu vlasů, Ryor, 250 ml, 409 Kč
Urychlovač růstu vlasů, Ryor, 250 ml, 409 Kč

Ve své oblíbené drogerii jsem narazila na 3měsíční kúru od Ryoru, která okamžitě skončila v mém nákupním košíku. Doma jsem sérum nastříkala přímo k vlasovým kořínkům a pokožku hlavy prsty důkladně promasírovala, aby se pořádně prokrvila a sérum se do ní pěkně vsáklo. První výsledky jsem zpozorovala už po týdnu používání. Na mém hřebenu se začalo zachytávat mnohem méně vyčesaných vlasů. Jako výhodu vidím i to, že sérum vlasy krásně zjemní a hezky je nadýchá.

„First aid“ pro vlasy

Regrowth Serum, Revalid, 50 ml, 658 Kč. Seženete ve vybraných lékárnách.
Regrowth Serum, Revalid, 50 ml, 658 Kč. Seženete ve vybraných lékárnách.

Jednou jsem musela řešit opravdu masivní „vlasopad“, a proto jsem se namísto drogerie vydala do lékárny. Tam mi doporučili tohle sérum, které se velmi snadno používá. Malé množství stačí kápnout přímo na vlasovou pokožku a jemně ho do ní vmasírovat. Do měsíce jsem o nějakém vypadávání vlasů už ani nevěděla. Tím ale účinky téhle zázračné vodičky nekončí. Hříva se při pravidelném používání mnohem méně mastí.

Tip

Pro dosažení nejlepších výsledků sérum aplikujte hned po umytí vlasů.

Kateřina Niekurzáková
Kateřina Niekurzáková
Každý den řeší nejen smíšenou pleť, ale taky akné. Kosmetiku si pečlivě vybírá a zkouší nejrůznější produkty, které slibují, že s pupínky pořádně zatočí. Z make-upů volí ty se středním až vysokým krytím. Zbožňuje rtěnky v hnědých tónech, ale občas ji můžete spatřit i s výrazně červenými rty. Ve vlasové kosmetice jsou její největší láskou regenerační masky a „urychlovače“ růstu.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky