Doporučujeme: Něžný odličovák pro problematickou pleť

Mám velice citlivou pleť a k tomu mě trápí atopický ekzém a akné. Proto je pro mě výběr kvalitního odličovače velice důležitý. Většina z nich mi ošklivě podráždí citlivé oční okolí, ale tenhle zázrak mezi ně rozhodně nepatří!

Možná vám to bude znít přehnaně, ale dvousložkové odličovací médium Něha od značky Klara Rott, které je určeno pro problematickou pleť, mě naprosto uchvátilo. Hned si mě získalo pro svou jedinečnou přírodní a jemnou vůni. A světe div se. Odličuje opravdu důkladně, ale zároveň je velice šetrné i k té nejcitlivější pleti.

Odličovák v bio kvalitě je lehce olejovitý a obsahuje 22 biologicky aktivních látek, které mé pleti dodaly přesně to, co potřebovala. Navíc pokožku zanechává nádherně hydratovanou.

Jestli si ho plánujete pořídit, tak neváhejte! Otravné a zdlouhavé odličování umí proměnit v luxusní aromaterapeutický rituál, na který se budete každý večer těšit.

Michaela Míčová
Michaela Míčová
Má sušší pleť se sklonem k akné, ale nejvíc řeší péči o oční okolí. Má ho totiž kvůli ekzémům extrémně suché a plné vrásek. Z dekorativní kosmetiky jí největší radost udělá kvalitní make-up, pudr, tvářenka nebo lesk na rty. Má silné, dlouhé a husté vlasy, které každý den „mučí“ tepelnou úpravou. Aby tolik netrpěly, dopřává jim různé masky a další vyživující vlasové produkty.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky