Home Kosmetika Péče Doporučujeme: Beauty symfonie 3 vzácných olejů

Doporučujeme: Beauty symfonie 3 vzácných olejů

6582

Když se mi do rukou dostal všestranný luxusní olej Admirable od francouzské přírodní kosmetiky Alepia, netušila jsem, s jakým mimořádným produktem mám tu čest.

„Obdivuhodný“ suchý olej obsahuje 3 vzácné oleje: arganový, z černuchy seté a ze semen opuncie. Značka ho prezentuje jako multifunkční elixír krásy na obličej, tělo i vlasy a já už teď moc dobře vím, že je tohle tvrzení stoprocentní pravda. Jakmile pro olej Admirable ve své beauty rutině najdete místo, už nepotřebujete skoro nic jiného.

Olej Admirable, Alepia, 100 ml, 559 Kč
Olej Admirable, Alepia, 100 ml, 559 Kč

Na obličej

Používám ho místo denního krému a jsem naprosto nadšená. Skvostně voní, viditelně redukuje vrásky a mou pleť nádherně zjemňuje. Změny si všiml i můj přítel. A věřte mi, že on je v téhle oblasti jinak dost nevšímavý.

Na tělo

Jestli máte teď na podzim pocit napjaté a vysušené pokožky celého těla, tak i tady olej pomůže. Kůže bude po natření vláčná a hydratovaná.

Na vlasy

Stejně dobře se postará taky o vlasy. Pracuju s ním tak, že si nejdřív umyju vlasy a až potom ho do nich vetřu. Admirable nechám dvacet minut působit a poté důkladně smyju. Výsledkem jsou vlasy jemné a lesklé jako hedvábí.

Tohle byla moje úplně první zkušenost se značkou Alepia a v jedné věci mám jasno. Bez jejich olejíčku „na krásu“ už nedám ani ránu!

NO COMMENTS