Enzymatické peelingy: Nejjemnější očista pleti

Nevím, jak vaše, ale moje citlivá pleť snášela většinu klasických scrubů dost špatně, takže jsem pak byla červená jako rak. Tedy dokud jsem nezjistila, že existují šetrnější peelingy. Ty díky bioaktivním enzymům dokážou odstranit odumřelé kožní buňky a veškeré nečistoty bez jakéhokoliv podráždění.

Papája a ananas

Enzymatický pleťový peeling ananas papája, Atok, 100 ml, 519 Kč. Seženete ve vybraných e-shopech.
Enzymatický pleťový peeling ananas papája, Atok, 100 ml, 519 Kč. Seženete ve vybraných e-shopech.

K tomuhle enzymatickému obličejovému peelingu jsem nejprve přivoněla. A byl můj! Doma mě mile překvapila jeho jemná konzistence. Pokožku báječně vyčistil a dopřál jí i hydrataci. To jsem u žádného jiného peelingu zatím nezažila.

Mořské řasy

Enzymatický peeling pro normální a suchou pleť používám už nějaký ten pátek a musím říct, že jsem s ním spokojená. Pokožku zbaví nečistot a zjemní ji tak, že mám chuť si svůj nově vyhlazený obličej pořád osahávat.

Kateřina Niekurzáková
Kateřina Niekurzáková
Každý den řeší nejen smíšenou pleť, ale taky akné. Kosmetiku si pečlivě vybírá a zkouší nejrůznější produkty, které slibují, že s pupínky pořádně zatočí. Z make-upů volí ty se středním až vysokým krytím. Zbožňuje rtěnky v hnědých tónech, ale občas ji můžete spatřit i s výrazně červenými rty. Ve vlasové kosmetice jsou její největší láskou regenerační masky a „urychlovače“ růstu.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky