Doporučujeme: Super dlouhé řasy, decentní rty

Nedávno jsem měla možnost otestovat řasenku a rtěnku z řady The One značky Oriflame. Rtěnka si mě získala na první dobrou, u řasenky jsem byla nejdřív trošku nerozhodná, ale nakonec mě tak překvapila, že už ji nedám z ruky!

Super dlouhé řasy

Řasenka Tremendous Fierce, The One, Oriflame, 10 ml, 279 Kč
Řasenka Tremendous Fierce, The One, Oriflame, 10 ml, 279 Kč

I přesto, že nemám na řasenkách ráda velké kartáčky s klasickými štětinami, tak téhle dávám zelenou. Konzistence je tak akorát, takže řasy vůbec neslepuje. Naopak. Pročeše je a hlavně prodlouží. Jako jedna z mála řasenek se dá dobře vrstvit a nejlepšího efektu dosáhnu při druhé vrstvě. Pro mě ideální volba, když chci mít spíš dlouhé než husté řasy. Během dne dobře drží a nijak zvlášť se nerozmazává.

Něžně růžové rty

Skvělá klasická rtěnka s finišem na pomezí krémového a matného. Na rtech je fakt příjemná, takže po chvíli vůbec nevím, že na sobě nějakou mám. Její vůně je jemná a nijak vlezlá, plus má na klasickou rtěnku dost dobrou výdrž. Navíc je tenhle odstín v neutrální růžové prostě k zulíbání! Ideální k nošení přes den i do školy.

Viktorie Radimská
Viktorie Radimská
Nejmladší členka našeho týmu je stále ještě ve věkové kategorii „teen“. Má sušší a mírně citlivou pleť. Proto je při výběru pečující kosmetiky velmi ostražitá. Z dekorativní kosmetiky nedá dopustit na cokoliv, co se týká líčení očí a pleti. Je nadšená, když se její rodinné příslušnice nebo kamarádky chystají na nějakou akci a ona je může nalíčit.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky