Čtvrtek, 22 října, 2020

Hormonální akné už vám nebude kazit den!

Myslíte, že se akné už nikdy v životě nezbavíte? Co vás nemá. I když se hormony bouří, pořád existuje několik možností, jak se s pupínky vypořádat. Stačí, když si pořídíte ty správné pomocníky, budete důslední a obrníte se trpělivostí.

Pokud na pupínky žádná běžně dostupná kosmetika nezabírá, nejspíš se potýkáte s hormonálním akné. Pomůže dermatolog. Běžte k němu bez ostychu, hormonální akné není nic, za co byste se měli stydět. Já si třeba jednou prošla obdobím, kdy se mi po celém obličeji dělaly tak příšerné boláky, že jsem se na sebe nemohla ani podívat. Připadala jsem si jako ježibaba a nic na ty zmetky nezabíralo. Proto jsem vyhledala odborníka. Roztok, který mi předepsal, pomohl do 14 dnů. Jenže já nechtěla být celou dobu závislá na přípravcích na předpis, takže jsem hledala kosmetiku, která by se jeho účinkům vyrovnala. A podařilo se mi objevit hned dva produkty!

Přírodní krása

Sérum na akné od Organické Apotéky je vhodné pro problematickou, aknózní i zanesenou pleť. A je prostě skvělé! Obsažené přírodní látky jako extrakt z oddenku kosatce, zinečnaté soli nebo vitamin E intenzivně působí na problematická místa a redukují tvorbu akné. Navíc pleť zklidní a zmírní zarudnutí.

Vojete SOS!

Lokální péče na noc proti nedokonalostem aknózní pleti, Hyséac, Uriage, 15 g, 439 Kč. Seženete ve vybraných lékárnách a e-shopech.
Lokální péče na noc proti nedokonalostem aknózní pleti, Hyséac, Uriage, 15 g, 439 Kč. Seženete ve vybraných lékárnách a e-shopech.

Dalším skvělým pomocníkem v boji proti hormonálním pupínkům je lokální noční péče na nedokonalosti aknózní pleti Uriage Hyséac se zinkem, zeleným jílem a výtažkem z břidlice. Stačí ji před spaním nanést na kritická místa a ráno se probudíte s pletí téměř bez kazu. Nicméně celá řada Uriage je vysoce účinná a s akné hravě zatočí.

Michaela Míčová
Michaela Míčová
Má sušší pleť se sklonem k akné, ale nejvíce řeší péči o oční okolí. Má ho totiž kvůli ekzémům extrémně suché a plné vrásek. Z dekorativní kosmetiky jí největší radost udělá kvalitní make-up, pudr, tvářenka nebo lesk na rty. Má silné, dlouhé a husté vlasy, které každý den „mučí“ tepelnou úpravou. Aby tolik netrpěly, dopřává jim různé masky a další vyživující vlasové produkty.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno