4 sójové svíčky, které tenhle podzim chcete!

Dlouhé podzimní večery si ráda vychutnávám se zapálenou svíčkou. Aby mě po takto příjemném relaxu nerozbolela hlava, vybírám si přírodní sójové svíčky s esenciálními oleji. Vyhnu se tak vdechování ne úplně košer výparů a zároveň si dopřeju skvělou domácí aromaterapii. Sójové svíčky jsou navíc šetrné k přírodě a vydrží hořet opravdu dlouho.

Jako plápolající krb

Lavender & Cedar, WoodWick, 453 g, 799 Kč
Lavender & Cedar, WoodWick, 453 g, 799 Kč

Během sychravého večera bych se sklenkou vína moc ráda poseděla u plápolajícího krbu. Ten se bohužel do mého panelákového bytu nevejde, a tak si něžný praskot dřeva užívám alespoň se svíčkou, která během hoření krásně praská. Její tančící plamen je skutečnou pastvou pro oči a vůně jakbysmet. Mísí se v ní dřevité tóny cedru s levandulí, šalvějí a pačuli.

Pro milovníky kokosu

Mléčné potěšení, Soaphoria, 125 ml, 157 Kč
Mléčné potěšení, Soaphoria, 125 ml, 157 Kč

Vůni vanilky a kokosu miluju snad nejvíc na světě. Po zapálení tahle kráska provoněla celý můj byt tak nádhernou sladkou vůní, že jsem trochu exotiky chtěla dopřát i svým chuťovým buňkám. Rychle jsem si běžela koupit sušené plátky kokosu… Na takové to domácí zobání!

Rozkvetlá zahrada

Lily of the Valley & Rose, ARosée, 140 g, 250 Kč
Lily of the Valley & Rose, ARosée, 140 g, 250 Kč

Když na podzim začnu tesknit po jaru, zapálím si eko svíčku se sytou vůní konvalinek a růží od ARosée. Jako mávnutím kouzelného proutku mě okamžitě přenese do kvetoucí zahrady.

Francouzský luxus

Balmain x Trudon, Cire Trudon, 270 g, 2 900 Kč. Exkluzivně k dostání v Ingredients.
Balmain x Trudon, Cire Trudon, 270 g, 2 900 Kč. Exkluzivně k dostání v Ingredients.

Skutečným klenotem mezi svíčkami je limitka od Cire Trudon, která vznikla ve spolupráci s Olivierem Rousteingem, kreativním ředitelem značky Balmain. Nádherná vůně cedru, muškátového oříšku, mechu, kůže, tabáku, pižma a neotřelé černé růže v černozlaté nádobce přinesla do mého domova nebývalou královskou eleganci.

Kateřina Niekurzáková
Kateřina Niekurzáková
Každý den řeší nejen smíšenou pleť, ale taky akné. Kosmetiku si pečlivě vybírá a zkouší nejrůznější produkty, které slibují, že s pupínky pořádně zatočí. Z make-upů volí ty se středním až vysokým krytím. Zbožňuje rtěnky v hnědých tónech, ale občas ji můžete spatřit i s výrazně červenými rty. Ve vlasové kosmetice jsou její největší láskou regenerační masky a „urychlovače“ růstu.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky