Doporučujeme: Zářivá pleť díky přírodě

6040

Kosmetická „eco“ řada značky Oriflame mě okamžitě zaujala, protože přírodní péči o pleť používám moc ráda. Řada Ecobeauty s certifikací Ecocert je určena pro suchou, mdlou a unavenou pleť a já měla možnost vyzkoušet krém na obličej, oční péči a pleťový olej. Všechny produkty téhle řady obsahují složky v bio kvalitě, které moji tvář zanechaly vyživenou, projasněnou a hydratovanou.

Krása nového dne

Pleťový krém, Ecobeauty, Oriflame, 50 ml, 649 Kč
Pleťový krém, Ecobeauty, Oriflame, 50 ml, 649 Kč

Denní krém je neskutečně lehký a téměř okamžitě se vstřebává do pokožky. Proto ho používám i jako bázi pod make-up. Obsahuje oleje z arktické brusinky a ze semen rakytníku, které pleť hydratují a pomáhají ji chránit před nepříznivými vnějšími vlivy. Příjemným bonusem krému je praktické dávkování pomocí pumpičky.

Jasný pohled

Oční krém, Ecobeauty, Oriflame, 15 ml, 399 Kč
Oční krém, Ecobeauty, Oriflame, 15 ml, 399 Kč

Oční krém má taky velice jemnou konzistenci a při pravidelném používání pozoruji prozářenější oční okolí a redukci kruhů pod očima.

Dobrou noc

Pleťový olej, Ecobeauty, Oriflame, 50 ml, 799 Kč
Pleťový olej, Ecobeauty, Oriflame, 50 ml, 799 Kč

Olej mě nadchnul hned po přivonění. Má kouzelné aroma a pleť je po aplikaci hebká a hydratovaná. V jeho složení je ukryto vysoké množství vitaminu E, výtažek z bavlníku a bio arganový olej. Nejraději ho používám jako noční péči, kterou nanáším na mírně vlhkou pleť.

Když svou zkušenost shrnu, tak pro každého se suchou a unavenou pletí je tahle řada zkrátka a dobře „must-have“.