Rozjasňující tonika: Svěží vzhled pleti zaručen!

6064

Pokud si – stejně jako já kdysi – k rozjasňujícím tonikům pořád hledáte cestu, přestaňte váhat a začněte je používat. Jinak neuvěříte, jak dokonale hladkou a projasněnou pleť můžete mít. Abyste nebloudili mezi regály nebo se neztratili v online beauty světě, mám pro vás přehlídku 3 produktů, které můžu směle doporučit.

Hned na začátku se musím přiznat, že jsem dlouho tonika nepoužívala a vlastně ani pořádně netušila k čemu jsou. Spousta lidí si mylně myslí, že tonika slouží k tomu, aby odstranila zbytky make-upu. To ale není pravda. Tonikum byste měli použít až ve chvíli, kdy je vaše pleť dokonale vyčištěná. Jeho úkolem je pokožku zklidnit, připravit ji na další péči a usnadnit její vstřebávání. Tonik je k mání nepřeberné množství a každé z nich má na pleť jiné účinky. Dnes jsem se rozhodla, že vám představím produkty, které ji doslova rozzáří!

Let your beauty glow

Glow Tonic, Pixi, 100 ml, 340 Kč. Exkluzivně prodává Sephora.
Glow Tonic, Pixi, 100 ml, 340 Kč. Exkluzivně prodává Sephora.

Mezi velmi oblíbená rozjasňující tonika patří tenhle kousek od Pixi s obsahem aloe vera, ženšenu a 5% kyseliny glykolové. Výrobce slibuje, že po jeho použití bude vaše pleť mnohem jasnější a jemnější. Zároveň pokožku zklidní a obnoví její přirozenou rovnováhu. Pokud si chcete dopřát opravdu kvalitní péči, s tímto produktem nemůžete sáhnout vedle.

Záře ze Sibiře

Rozjasňující tonikum Mon Amour, Natura Siberica, 200 ml, 339 Kč. Zakoupíte ve vybraných prodejnách a e-shopech.
Rozjasňující tonikum Mon Amour, Natura Siberica, 200 ml, 339 Kč. Zakoupíte ve vybraných prodejnách a e-shopech.

Skvělý produkt, se kterým jsem měla tu čest, je pleťové tonikum s certifikací Ecocert. Opravdu nádherně voní a po aplikaci jsem cítila, jak je můj obličej neskutečně osvěžený. Kromě toho pleť hydratuje do hloubky a viditelně prozáří.

Pro líné večery

Aqua Beauty 3 v 1 Face Cleansing Gel, Dermacol, 150 ml, 99 Kč
Aqua Beauty 3 v 1 Face Cleansing Gel, Dermacol, 150 ml, 99 Kč

Pokud jste občas líní jako já a po dlouhém dni nemáte sílu na důkladnou péči o pleť, mám pro vás báječné „lazy“ řešení. V poslední době jsem si zamilovala tenhle mycí gel 3 v 1, který pleť odlíčí, vyčistí a zároveň tonizuje. Nemusíte tak mít v koupelně deset různých produktů. Aqua Beauty bohatě postačí. Pleť je po umytí nádherně čisťounká, voňavá a heboučká na dotek.