Bezchybný make-up po celý den? Popadněte fixační sprej!

5932

Ráno se patláte s dokonalým make-upem a tolik byste si přáli, aby stejně jako ráno vypadal i večer. Jenže to se povede málokdy. Sluníčko, mráz a čas strávený sportováním dokáže z bezchybného make-upu vyrobit neuvěřitelnou mazanici. S tím je ale konec. Díky fixačnímu spreji na make-up bude váš look perfektní i po návštěvě posilovny.

Ideální pro sportovce

Pro Fix Makeup Oil Control Fixing Spray, Makeup Revolution, 100 ml, 199 Kč. Seženete ve vybraných drogeriích a e-shopech.
Pro Fix Makeup Oil Control Fixing Spray, Makeup Revolution, 100 ml, 199 Kč. Seženete ve vybraných drogeriích a e-shopech.

Matující Pro Fix je odolným pomocníkem při snaze o vytvoření dlouhotrvajícího make-upu. Obecně mám fixační spreje od značky Makeup Revolution moc ráda, ale tenhle patří mezi moje nejoblíbenější. Líčení vydrží bez chybičky o několik hodin déle, a navíc se díky němu moje pleť po celou dobu ani trochu neleskne. Mám vyzkoušeno, že se klidně můžu potit dvě hodiny ve fitku a odejdu s úplně stejným obličejem, se kterým jsem přišla.

Fixace i péče

Longwear make-up fixing spray, Dermacol, 100 ml, 149 Kč
Longwear make-up fixing spray, Dermacol, 100 ml, 149 Kč

Pokud chcete svůj make-up pořádně zafixovat a zároveň své pleti dodat kvalitní péči, pořiďte si tenhle kousek od Dermacolu. Obsahuje aloe vera a panthenol, které pleť regenerují a zabraňují jejímu vysoušení. Nádherně voní a ani trošku nelepí. Díky skvěle vymyšlenému rozprašovači je aplikace tohodle fixačního spreje úplná hračka!

Tip

Došel vám fixační sprej? Ve výjimečných případech postačí i obyčejný lak na vlasy. Zavřete oči, ústa a ze vzdálenosti třiceti centimetrů si ho nastříkejte na obličej. Není to žádný šlágr, ale svůj účel – alespoň protentokrát – splní.