Doporučujeme: Dejte sbohem vráskám očního okolí!

Jelikož mě začaly trápit jemné vrásky kolem očí, dala jsem na doporučení kamarádky a vyzkoušela krém na odstranění vrásek od Di Angelo Cosmetics. Hned po prvním použití jsem měla jasno. No.1 Lift je skutečnou revolucí v boji proti mimickým vráskám.

Nejdřív jsem krém na zkoušku opatrně nanesla na jemnou pokožku kolem očí. Okamžitě jsem pocítila, jak pracuje a kůže se vypíná. Proto jsem se na sebe šla podívat do zrcadla. Rozdíl byl vidět na první dobrou. Jemné vrásky byly vážně fuč! Krém jsem začala aplikovat každý den a můžu směle prohlásit, že rýhy, které mě trápily, byly po 14 dnech mnohem méně znatelné. Lift si dokáže poradit i s nenáviděnými kruhy pod očima. Rázem je vyzmizíkuje, takže i po probdělé noci vypadám dokonale odpočatě.

No.1 Lift, Di Angelo Cosmetics, 15 ml, 990 Kč
No.1 Lift, Di Angelo Cosmetics, 15 ml, 990 Kč

8 hodin dokonalé krásy

Výrobce uvádí, že okamžitý účinek krému je znatelný až po 8 hodin, ale když jsem ho používala denně, zvládl s přehledem i deset. Na kůži ale pozitivně působí i z dlouhodobého hlediska. Za jeho zázračnými účinky stojí křemík, nanopeptidy a glycerin – jedničky v boji proti stárnutí pleti. Pro dosažení nejlepších výsledků krém nanáším ráno pod make-up a večer před spaním, aby mohl během noci nerušeně působit. I když aplikaci na noc výrobce nedoporučuje, tak se ráno probudím mnohem krásnější. A hlavně nemusím řešit žádné nevzhledné váčky, otoky nebo tmavé kruhy.

Tip

Jako takový hokus pokus jsem Lift začala používat taky na čelo a bradu, kde po čase pěkně stáhnul rozšířené póry.

Kateřina Niekurzáková
Kateřina Niekurzáková
Každý den řeší nejen smíšenou pleť, ale taky akné. Kosmetiku si pečlivě vybírá a zkouší nejrůznější produkty, které slibují, že s pupínky pořádně zatočí. Z make-upů volí ty se středním až vysokým krytím. Zbožňuje rtěnky v hnědých tónech, ale občas ji můžete spatřit i s výrazně červenými rty. Ve vlasové kosmetice jsou její největší láskou regenerační masky a „urychlovače“ růstu.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky