Čtvrtek, 22 října, 2020

Lenka doporučuje: Tahle objemová řasenka mě fakt dostala

Jsem sice zrzka, a tak jsou moje řasy dost světlé, nicméně jsou od přírody natočené a dlouhé tak, že se dotýkají obočí. I já si ale potrpím na kvalitní řasenky, které nežmolkovatí, nedrolí se a moje řasy v maximálně 2 vrstvách dokonale zvýrazní. „Zlobivá holka“ to všechno splňuje na výbornou!

S řasenkami od Benefitu jsem už měla tu čest. Mojí největší favoritkou ještě donedávna byla „curly“ Roller Lash a hned po ní prodlužující They’re Real! Objemová řasenka BADgal Bang! se mi do ruky dostala asi před 3 týdny a můj „mascara world“ převrátila vzhůru nohama. Pro předchozí dvě ještě někdy sáhnu, když chci decentnější výsledek. BADgal zvolím v situacích, které si žádají výrazné a objemné řasy à la mrkací panna. Což je pro mě skoro každý den.

Složení řasenky obohacené o vitamin B5 pro posílení řas slibuje 36hodinovou výdrž, ale protože mám citlivé oči, tak jsem tenhle její aspekt víc nezkoumala. U mě je rekord, když s nějakou řasenkou vydržím celý den a večer s přáteli bez toho, aby mě příliš pálila nebo řezala. BADgal mě v tomhle ohledu samozřejmě nezlobí. Řasenka má jemnou texturu a super praktický kartáček, kterým se snadno dostanu ke konečkům všech řas. Nejvíc mě ale dostalo, že se při nanášení opravdu netvoří žádné žmolky. Navíc stačí pár tahů a Bang! – dokonalé řasy jsou na světě.

Objemová řasenka BADgal Bang!; Benefit Cosmetics; 8,5 g; 790 Kč. Exkluzivně prodává Sephora.
Objemová řasenka BADgal Bang!; Benefit Cosmetics; 8,5 g; 790 Kč. Exkluzivně prodává Sephora.

Jestli hledáte řasenku, která řasám dodá objem, skoro bez práce je natočí a nijak nezatíží, pak vám můžu BADgal Bang! jedině doporučit. Mnohé dražší kousky jí nesahají ani po kartáček.

Lenka Jarošová
Lenka Jarošová
Potýká se s velmi citlivou, reaktivní, alergickou a ekzematickou pletí a pokožkou celého těla. Kdykoliv to jde, tak používá přírodní a organickou kosmetiku. Nejvíc ale řeší to, aby její kůži vybraný produkt nijak nedráždil. Z péče se vyžívá v pleťových sérech, maskách i balzámech na rty, ale nezapomíná ani na ruce, vlasy nebo dekolt. Dekorativní kosmetiku tak trochu fláká, ale baví ji řasenky a rtěnky.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno