Doporučujeme: Intimita organického řepkového oleje

6604

Zvolit tu správnou hygienu pro jemnou a citlivou kůži intimních partií je někdy pořádná věda. Jedna pěna sice funguje, ale má příliš intenzivní vůni. Některý olej je na „intim“ zónu příliš mastný a špatně se smývá. Už asi desátý gel, který jsem vyzkoušela má prapodivnou vůni. Možná jsem moc vybíravá, ale péče o tuhle konkrétní oblast by se podle mě neměla zanedbávat. Proto je mým nej intimním gelem právě tenhle.

Bio pečující gel na intimní hygienu s certifikací Ecocert z polské produkce obsahuje 99 % přírodních ingrediencí. Ty tvoří převážně fytosteroly pro posílení obranyschopnosti kůže, co mají protizánětlivé účinky. Dále v něm najdete organický řepkový olej, který citlivé, ekzematické a alergické pokožce dopřeje dokonalou péči a nechybí ani olej slunečnicový nebo sezamový.

Pečující gel pro intimní hygienu, OnlyBio, 250 ml, 217 Kč. Seženete ve vybraných lékárnách a e-shopech.
Pečující gel pro intimní hygienu, OnlyBio, 250 ml, 217 Kč. Seženete ve vybraných lékárnách a e-shopech.

Už na první pohled jednoho potěší, že lahev, ve které se průhledný gel od OnlyBio skrývá, není vyrobena z plastu, ale ze skla. Díky pumpičce se dobře dávkuje. Nemá žádnou výraznou vůni a ani na pokožce nevytváří chladivý efekt – který je u intimních gelů celkem běžný, ale mně neuvěřitelně vadí. Konzistence není příliš hutná a dobře pění. Pokožku v intimní oblasti vyčistí, ale nevysuší. I když sem tam použiju jiný, je právě tenhle gel na intimní hygienu zatím jediným, ke kterému se vždycky ráda vrátím.

Jestli hledáte intimní péči, která nebude příliš „vyvoněná“, ale zato opravdu funkční, pak budete s tímhle gelem určitě spoko.