4 řasenky pro extrémně dlouhé řasy

7172

Milujete ultra „long“ a výrazné řasy? Pak vám moje 4 tipy na řasenky určitě udělají radost. Já dlouhé a objemné řasy prostě miluju, ale zároveň odmítám chodit na umělé. Pár let mi hledání trvalo, ale teď už mám své oblíbenkyně, které mi oči orámují neuvěřitelně svůdnými řasami. Věřím, že si je taky zamilujete.

Dokonalé řasy

HypoAllergenic Long&Volume Mascara – odstín černá, Bell, 9 g, 174 Kč. Prodává Makeup.cz.
HypoAllergenic Long&Volume Mascara – odstín černá, Bell, 9 g, 174 Kč. Prodává Makeup.cz.

Naprostou jedničkou mezi řasenkami je pro mě právě tahle. Život si bez ní už nedokážu představit. Řasy extrémně prodlouží, dodá jim maximální objem, neslepuje je a ani po několika dlouhých hodinách nošení se nedrolí. Navíc je hypoalergenní, takže vůbec nedráždí oči. A co je na ní nejlepší? Když po pár týdnech trochu vyschne, začne vytvářet efekt umělých řas. Tu prostě musíte vyzkoušet na vlastní řasy!

Rocková hvězda

Zhušťující a prodlužující řasenka Paradise Extatic Mascara; L'Oréal Paris; 6,4 ml; 309 Kč. Prodávají vybrané drogerie, parfumerie a e-shopy.
Zhušťující a prodlužující řasenka Paradise Extatic Mascara; L’Oréal Paris; 6,4 ml; 309 Kč. Prodávají vybrané drogerie, parfumerie a e-shopy.

Další řasenkou, která nesmí v mém kosmetickém šuplíku chybět, je prodlužující řasenka pro extra objem od L’Oréalu. Vykouzlí vám výrazné řasy, které každého na první pohled zaujmou. Její největší výhodou je, že ji není třeba příliš vrstvit. Hned po první aplikaci budete vypadat jako hvězda rock’n’rollu.

Za pár korun

Pump Up Booster Curve It! Mascara, Miss Sporty, 12 ml, 87 Kč. Seženete ve vybraných drogeriích a e-shopech.
Pump Up Booster Curve It! Mascara, Miss Sporty, 12 ml, 87 Kč. Seženete ve vybraných drogeriích a e-shopech.

Máte stejně jako já velkou spotřebu řasenek? Potom oceníte „lacinou“ řasenku Pump Up. Během chvíle vytvoří extrémně dlouhé, husté a výrazné řasy. Stačí, když jí nanesete několik vrstev a během pár minut budete vypadat totálně „vamp“!

Bez slepování řas

Mega Lashes Mascara, Dermacol, 13 ml, 249 Kč
Mega Lashes Mascara, Dermacol, 13 ml, 249 Kč

Toužíte po uhrančivém pohledu, ale nechcete, aby vám výkonná řasenka slepila řasy? Mega Lashes Super Volume od Dermacolu nic takového nedělá. Díky jejímu šikovnému kartáčku budete mít řasy vždy precizně rozčesané. Zároveň jim dodá objem a prodlouží je. Tahle je zkrátka sázka na jistotu.