Halloween se blíží: 3 kroky k sexy mrtvolnému looku

6566

Halloween už je za dveřmi a jako každý rok nás čeká spousta kostýmových party. Vybrat si nějaký zajímavý kostým není žádný problém. Jak se ale nalíčit, abyste nevypadali jako úplný blázen a zároveň zaujali každého, kdo na večírek přijde?

Bílí jako stěna

Základem tohoto halloweenského vzhledu je bílý make-up. Zatímco jindy dbáte na to, aby měl váš obličej přirozenou a zdravou barvu, tentokrát raději sáhněte po co nejsvětlejším odstínu. Já v tomto případě používám odstín Sand Beige od Catrice. Je hodně světlý a po nanesení vypadám dokonale mrtvolně a nezdravě. Což se zrovna výjimečně hodí. Navíc na pleti dlouho vydrží.

HD Liquid Coverage Foundation – odstín Sand Beige, Catrice, 30 ml, 194 Kč. Seženete ve vybraných drogeriích a e-shopech.
HD Liquid Coverage Foundation – odstín Sand Beige, Catrice, 30 ml, 194 Kč. Seženete ve vybraných drogeriích a e-shopech.

Nehynoucí krása

Přestože chcete vypadat jako mrtvola, tak zároveň nejspíš chcete zůstat pořád krásní. Proto si dopřejte dlouhé řasy a smyslně rudé rty. Použít můžete například dvoufázovou rtěnku od Dermacolu, která nabízí hned několik červených variant. A vydrží celou noc! Oči orámujte řasenkou pro extrémně dlouhé řasy.

16H Lip Colour; Dermacol; 3 ml + 4,1 ml; 199 Kč
16H Lip Colour; Dermacol; 3 ml + 4,1 ml; 199 Kč

Tady poteče krev!

A teď je na řadě ta nejdůležitější část. Kdekoliv na bezchybně nalíčeném obličeji si vytvořte krvavou ránu.

Budete potřebovat

• papírové kapesníky
• tekutý latex
• umělou krev
• černou tužku na oči
• starou rudou rtěnku
• nůžky

1. Místo, kde chcete ránu udělat, natřete tekutým latexem.
2. Papírový kapesníček rozdělte na jednotlivé vrstvy. Jednu z nich vezměte a přilepte na latex. Znovu ji natřete latexem a přilepte další vrstvu kapesníčku. Takhle to udělejte asi třikrát.
3. Latex a kapesníčky nechte zaschnout.
4. Vezměte nůžky a do kapesníčků přilepených na tváři udělejte díru.
5. Naneste make-up: vytvořenou díru vybarvěte černou tužkou na oči a rudou rtěnkou. Pak už jen přidejte umělou krev a jste dokonale zakrvácení!