Výživné krémy pro suchou pokožku rukou

Podzimní vítr a vlhko dávají rukám pořádně zabrat. Proto ve svojí kabelce vždycky nosím krém, který namáhané a vysušené pokožce poskytne pořádnou péči. Mám vyzkoušeno, že tyhle 3 výživné krémy s přehledem zamezí nepříjemnému pnutí, svědění a pálení kůže. Snad se budou hodit i vám.

Vzpomínky na dětství

Creme tuba, Nivea, 100 ml, 106 Kč. prodávají vybrané drogerie a e-shopy.
Creme tuba, Nivea, 100 ml, 106 Kč. Prodávají vybrané drogerie a e-shopy.

Už jako malá holka jsem milovala tuhle klasiku, kterou mi maminka mazala promrzlé ruce. Krém je sice hutnější, ale skvěle se vstřebává a k mojí citlivé kůži je vážně šetrný.

Ruční výroba

Jednou jsem v obchodě jako dárek k nákupu obdržela tenhle krém od Manufaktury. Ihned po otevření tubičky si mě získal uklidňující vůní hroznů a máty, která mě rázem hodila do zenu. Dokáže si poradit i s rozpraskanou pokožkou, kterou nijak nepodráždí.

Totální retro klasika

Olivová, Indulona, 85 ml, 59 Kč. Prodávají vybrané drogerie, lékárny a e-shopy.
Olivová, Indulona, 85 ml, 59 Kč. Prodávají vybrané drogerie, lékárny a e-shopy.

Skvělou službu mi krémy od Indulony poskytly snad vždycky. Nejčastěji si ale kupuju ten olivový, protože mi jeho vůně připomíná Středomoří. Rychle se vstřebává a suché pokožce během několika málo chvilek dodá pořádnou porci výživy.

Kateřina Niekurzáková
Každý den řeší nejen smíšenou pleť, ale taky akné. Kosmetiku si pečlivě vybírá a zkouší nejrůznější produkty, které slibují, že s pupínky pořádně zatočí. Z make-upů volí ty se středním až vysokým krytím. Zbožňuje rtěnky v hnědých tónech, ale občas ji můžete spatřit i s výrazně červenými rty. Ve vlasové kosmetice jsou její největší láskou regenerační masky a „urychlovače“ růstu.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow

Novinky