Doporučujeme: Citlivé oči? Tahle řasenka je ideál

6559

Nikdy by mě nenapadlo, že se zrovna řasenka od Rimmelu stane mojí nejnejkou. Asi před dvěma měsíci jsem ji ze zvědavosti čapla v drogerii a nestačila se divit. To je vůbec první řasenka, u které fakt zapomenu, že ji na sobě mám. A tenhle pocit mi vydrží nejen celý den, ale taky celou noc!

Samozřejmě, že bych radši zvolila bio přírodní řasenku. Jenže i ty mě dost často pálí nebo mi z nich rudnou oční víčka. Všeobecně je pro mě hledání dokonalé řasenky dost kříž, protože nikdy nevím, jak na kterou z nich po nanesení – nebo třeba až za týden – začnu reagovat. Nositelé kontaktních čoček a jedinci s citlivýma očima moje dilema určitě chápou.

Nicméně… „Rimmelku“ jsem si vybrala nejspíš v nějakém pomatení smyslů a vzhledem k její ceně nečekala zázraky. Na druhou stranu by mi ji – opět vzhledem k ceně – v případě vzájemných nesympatií nebylo tolik líto vyhodit.

Zdání klame

Konzistence řasenky Extra 3D Lash je příjemně krémová a ve spojení s chytře navrženým kartáčkem řasy rovnoměrně zbarví. Nádherně je prodlouží, oddělí a dodá jim objem. Bez žmolků. Bez rozmazávání. Bez kompromisů.

Extra 3D Lash, Rimmel, 8 ml, 169 Kč. K mání ve vybraných drogeriích a e-shopech.
Extra 3D Lash, Rimmel, 8 ml, 169 Kč. K mání ve vybraných drogeriích a e-shopech.

U Extra 3D Lash si vystačím s dvěma vrstvami a největší výhodou je, že mě s ní oči nepálí ani po dni stráveném v práci a následné party až do rána. Navíc po celou tu dobu nemusím sahat pro oční kapky. A to je pro mě v případě jakékoliv jiné řasenky totální „unreal“.

Pokud u řasenek řešíte pálení, řezání nebo jiné nepříjemné reakce a dokážete se povznést nad fakt, že nemá organické a přírodní složení, pak je pro vás Extra 3D Lash od Rimmelu jako stvořená.