Doporučujeme: Sérum na řasy, co zaslouží zlatou medaili

6734

Neustále jsem řešila své od přírody řídké, krátké a takřka neviditelné řasy. Jenže séra, která by tenhle můj problém vyřešila, mě svým složením trochu děsila. Zároveň mi nebyla příjemná představa, že se po jejich aplikaci nevyhnu nepříjemně lepkavému pocitu na očních víčkách. Ale díky séru na řasy od Di Angelo Cosmetics se všechny moje obavy rozplynuly už při prvním použití.

Výsledky do 1 týdne nebo placebo efekt?

Nejen, že sérum No.1 Lash řasy nijak nezamastí a neslepí, ale už během pár sekund se vstřebá a uschne. Vynachválit si nemůžu ani snadnou aplikaci. Možná jsem se poddala placebo efektu, ale první známky toho, že se s mými řasami něco děje, jsem zaznamenala už po týdnu. K opravdovému prodloužení řas samozřejmě nedojde hned. Výrobce avizuje, že se první výsledky dostaví po 4 týdnech. A opravdu. Ty moje jsou teď o dost delší, hustší a tmavší i bez líčení. Dokonce včetně těch nejkratších, které předtím byly prakticky neviditelné. Takže když použiju řasenku, vypadám jako dokonalá mrkací panenka.

No.1 Lash, Di Angelo Cosmetics, 6 ml, 1 950 Kč. Najdete na našem e-shopu.
No.1 Lash, Di Angelo Cosmetics, 6 ml, 1 950 Kč. Najdete na našem e-shopu.

Nanopeptidy, arganin a hydrolyzované hedvábí

Velkou výhodou séra značky Di Angelo Cosmetics je, že neobsahuje tolik chemie jako některé jiné výrobky. Nejdůležitějšími složkami obsaženými v No.1 Lash jsou nanopeptidy, které řasy posilují a vyživují od kořínků a arginin, co urychluje jejich růst. Z pečujících složek bych ráda vypíchla hydratační výtažek z jujuby, hydrolyzované hedvábí pro lesk a pružnost, keratin zajišťující ochranu řas před vysušením a kolagen, co přispívá k pružnosti a pevnosti řas.

Produkt nijak nedráždí, a tak ho oceníte i v případě, že máte citlivé oči. Jen si séra na řasy nesmíte najednou nanést příliš velké množství. S efektem, kterého jsem díky No.1 Lash dosáhla jsem tak spokojená, že bych mu bez jakýchkoliv výhrad udělila zlatou medaili!