Doporučujeme: Neuvěřitelně sympatická tvářenka

Na tvářenky si teda fakt nepotrpím. Většina z nich na mojí velmi světlé pleti à la právě jsem utekla z porcelánky totiž působí krajně nemístně. Mají příliš studený podtón nebo jsou moc tmavé. Jenže tahle v bio kvalitě od švédské značky Manasi 7 i na mně vypadá dokonale přirozeně.

Jestli zrzkám některé barvy sluší, tak určitě jemná starorůžová, korálová s meruňkovým nádechem a jejich kombinace. Proto mi u obou odstínů duo tvářenky od Manasi 7 bylo už na první pohled jasné, že si budeme báječně rozumět. A nemýlila jsem se. Při práci se štětcem se tvářenka nedrolí, při nošení se nerozmazává, a i když jsou koronavirová témata dost opruz, tak mi věřte, že se na roušku absolutně vůbec neobtiskává. Dejte ale pozor, abyste nedopadli jako Marfuša. Nadeshiko Koi je hodně koncentrovaná, a tak jí stačí nanést opravdu málo.

Přírodní duo tvářenka Nadeshiko Koi, Manasi 7, 12 g, 1 550 Kč. Zakoupíte ve vybraných prodejnách a e-shopech.
Přírodní duo tvářenka Nadeshiko Koi, Manasi 7, 12 g, 1 550 Kč. Zakoupíte ve vybraných prodejnách a e-shopech.

Asi vám to bude znít trapně, ale hedvábná textura tvářenky od Manasi 7 je mi na pleti tak moc příjemná, že se s ní „tvářenkuju“ skoro každý den – i když mám domácí „pajama day“. Brand Manasi 7 mě baví i svými „simple“ obaly vyrobenými z celulózy, které jsou rozložitelné v přírodě a deklarací sedmi zásad kvality, ze kterých značka nemíní za žádných okolností ustupovat.

P.S. Univerzální tvářenka od Manasi 7 se mi dostala do rukou při příležitosti otevření nového flagship store Líčírny v Kamenické ulici.

Lenka Jarošová
Lenka Jarošová
Potýká se s velmi citlivou, reaktivní, alergickou a ekzematickou pletí a pokožkou celého těla. Kdykoliv to jde, tak používá přírodní a organickou kosmetiku. Nejvíc ale řeší to, aby její kůži vybraný produkt nijak nedráždil. Z péče se vyžívá v pleťových sérech, maskách i balzámech na rty, ale nezapomíná ani na ruce, vlasy nebo dekolt. Dekorativní kosmetiku tak trochu fláká, ale baví ji řasenky a rtěnky.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky