Získejte dlouhé a objemné řasy díky přírodě

Máte poškozené, krátké nebo slabé řasy a rádi byste je posílili a vyživili přírodní cestou? Podpořte jejich růst jedním z těchto 2 veganských sér na řasy a obočí.

Pro revitalizaci řas

Eyelash & Brow Serum, Marina Miracle, 9 ml, 946 Kč
Eyelash & Brow Serum, Marina Miracle, 9 ml, 946 Kč

Přírodní sérum od Marina Miracle je z 80 % tvořeno organickými složkami. Obsahuje ricinový, arganový a mandlový olej i bohatou směs vitaminů, která prospěje nejen řasám, ale taky obočí. Navíc nádherně voní po levanduli.

Varianta pro velmi citlivé oči

Lash & Brow Growth Serum, PHB Ethical Beauty, 9 g, 659 Kč. Zakoupíte ve vybraných e-shopech.
Lash & Brow Growth Serum, PHB Ethical Beauty, 9 g, 659 Kč. Zakoupíte ve vybraných e-shopech.

Taky ve složení velmi šetrného posilujícího stylingového séra na řasy a obočí od PHB Ethical Beauty s vyváženým pH najdete arganový a ricinový olej. Kromě nich přírodní sérum obsahuje ještě extrakt z quinoy a baobabu, biotin a kofein.

Lenka Jarošová
Potýká se s velmi citlivou, reaktivní, alergickou a ekzematickou pletí a pokožkou celého těla. Kdykoliv to jde, tak používá přírodní a organickou kosmetiku. Nejvíc ale řeší to, aby její kůži vybraný produkt nijak nedráždil. Z péče se vyžívá v pleťových sérech, maskách i balzámech na rty, ale nezapomíná ani na ruce, vlasy nebo dekolt. Dekorativní kosmetiku tak trochu fláká, ale baví ji řasenky a rtěnky.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow

Novinky