Začínající vrásky okolo očí? Tyhle 2 krémy pomůžou

Nejsem žádná stařenka, ale toho, že mi okolo očí přibývají jemné vrásky, si chtě nechtě všímám čím dál víc. V srdci jsem dravá bojovnice, a tak jsem jim vyhlásila válku. Otestovala jsem celou řadu krémů, ale na začínající vrásky okolo očí mi zafungovaly jen tyhle dva.

Nabitý „céčkem“

Oční krém proti vráskám Q10 Plus C, Nivea, 15 ml, 214 Kč. k mání ve vybraných drogeriích a e-shopech.
Oční krém proti vráskám Q10 Plus C, Nivea, 15 ml, 214 Kč. k mání ve vybraných drogeriích a e-shopech.

Moje oči jsou místem, kde na první dobrou poznáte, jestli jsem unavená. Vypadám totiž, jako bych celou noc nespala, a to ani nemluvím o těch šílených váčcích, které se mi pod očima stopro udělají. Mým největším pomocníkem je v tomhle ohledu oční péče proti vráskám od Nivey, která obsahuje vysoké množství koenzymu Q10 a vitaminu C. Dokáže zredukovat vrásky a jemnou pokožku očního okolí dostatečně vyživí.

Bez vrásek už po týdnu

Po vyzkoušení téhleté vyhlazující péče na kontury očí a rtů jsem dosáhla neodolatelně mladistvého vzhledu. Zázrak z francouzské produkce totiž dokáže zatočit se všemi typy vrásek. Každý den ho používám ráno a večer. Zkuste to taky. Výsledky uvidíte už po týdnu!

Kateřina Niekurzáková
Každý den řeší nejen smíšenou pleť, ale taky akné. Kosmetiku si pečlivě vybírá a zkouší nejrůznější produkty, které slibují, že s pupínky pořádně zatočí. Z make-upů volí ty se středním až vysokým krytím. Zbožňuje rtěnky v hnědých tónech, ale občas ji můžete spatřit i s výrazně červenými rty. Ve vlasové kosmetice jsou její největší láskou regenerační masky a „urychlovače“ růstu.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow

Novinky