Rozkvetlý říjen: 3 nové dámské vůně

9039

Tyhle 3 dámské parfémy mají společnou jednu velmi zvláštní věc. Kromě toho, že v nich ucítíte klasické podzimní tóny jako švestku, santal nebo pižmo vás ohromí okázalým květinovým nábojem.

Harmonie magnolie

Amo Ferragamo Per Lei, Salvatore Ferragamo, EdP, 50 ml, 2 250 Kč. Exkluzivně prodává FAnn parfumerie.
Amo Ferragamo Per Lei, Salvatore Ferragamo, EdP, 50 ml, 2 250 Kč. Exkluzivně prodává FAnn parfumerie.

Parfémovaná voda Amo Ferragamo Per Lei splňuje všechny charakteristiky ryzí podzimní vůně. Je dřevitá a trochu ovocná. Právě tyhle hřejivé akordy cedru, santalu, pižma, hrušky a malin svižně prostupuje povzbuzující esence květin, kdy něžné spojení magnolie a vonokvětky celé kompozici dodává na osobitosti.

Vítězí kosatec

Mon Rouge, Yves Rocher, EdP, 50 ml, 1 090 Kč
Mon Rouge, Yves Rocher, EdP, 50 ml, 1 090 Kč

Sebevědomí, vnitřní síla a sebedůvěra. Tyhle aspekty moderního ženství jsou zkoncentrovány do flakonu parfému Mon Rouge. Mísí se v něm vůně švestkovo-rybízového koláče s pořádnou dávkou cukru, pačuli a pomerančový květ. Jako překvapení nakonec se mezi těmihle typickými podzimními aromaty zničehonic „vyloupne“ i odvážný kosatec.

Tanec květin

Nectar d'Issey Première Fleur, Issey Miyake, EdP, 50 ml, 2 390 Kč. Seženete ve vybraných parfumeriích a e-shopech.
Nectar d’Issey Première Fleur, Issey Miyake, EdP, 50 ml, 2 390 Kč. Seženete ve vybraných parfumeriích a e-shopech.

Jak voní den, ve který se pivoňka, jasmín, lilie a růže roztančí nad polem vanilky, santalového dřeva a bílého pižma? Zjistíte to jedině tak, že přivoníte k novince Nectar d’Issey Première Fleur. Těšit se můžete taky na nóty hrušky, melounu a medu.