Zubní pasty se zlatem? Sem s nimi!

Máte tušení, proč se do některých zubních past přidává zlato ať už ve formě částeček nebo coby koloidní? Kromě dalších dílčích benefitů totiž prokazatelně zamezuje vzniku zubního kazu a bojuje proti zánětům dásní.

Černé zlato

Zubní pasta NanoCare Black Gold, White Pearl, 100 g, 325 Kč. Prodávají vybrané drogerie, lékárny a e-shopy.
Zubní pasta NanoCare Black Gold, White Pearl, 100 g, 325 Kč. Prodávají vybrané drogerie, lékárny a e-shopy.

Bělicí efekt téhle černé pasty s aktivním uhlím a koloidním zlatem je viditelný už do 14 dní. V jejím složení najdete ještě xylitol, extrakt ze zeleného čaje, který eliminuje tvorbu zubního kamene a propolis s antimikrobiálními účinky.

Zlatá papája

Zubní pasta Gold, Splat, 75 ml, 259 Kč
Zubní pasta Gold, Splat, 75 ml, 259 Kč

Zubní pasta Splat Gold obsahuje kromě částeček zlata taky diamantový prach. O bělení zubů se starají enzymy z papáji, zatímco extrakt z mateří kašičky a jader hroznového vína spolu s thymolem zajistí nezbytnou péči.

Golden gel

Zubní pasta GOLD Advanced Whitening, Dentissimo, 75 ml, 298 Kč
Zubní pasta GOLD Advanced Whitening, Dentissimo, 75 ml, 298 Kč

Gel se zlatými částečkami a oxidem křemičitým jemně čistí sklovinu, pečuje o dásně a eliminuje citlivost zubů. Dalšími aktivní složkami gelu od Dentissimo jsou koloidní stříbro, kakost nebo vitamin B5.

Lenka Jarošová
Lenka Jarošová
Potýká se s velmi citlivou, reaktivní, alergickou a ekzematickou pletí a pokožkou celého těla. Kdykoliv to jde, tak používá přírodní a organickou kosmetiku. Nejvíc ale řeší to, aby její kůži vybraný produkt nijak nedráždil. Z péče se vyžívá v pleťových sérech, maskách i balzámech na rty, ale nezapomíná ani na ruce, vlasy nebo dekolt. Dekorativní kosmetiku tak trochu fláká, ale baví ji řasenky a rtěnky.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky