Doporučujeme: Růžová tvářenka s jemným leskem

Znáte nějakou tvářenku ve studeném odstínu, která by vám slušela i v případě, že jste vyloženě teplý typ? Pokud ne a máte pocit, že taková ani existovat nemůže, značka Annabelle Minerals vás vyvede z omylu stejně jako mě.

Když jsem tvářenku v odstínu Lily Glow otevřela poprvé, měla jsem dojem, že s ní budu vypadat víc než směšně. Výrazný lesk hraničící s „highlighterem“ totiž u tvářenek opravdu nevyhledávám. Nicméně zkusit se má všechno.

Minerální tvářenka – odstín Lily Glow, Annabelle Minerals, 4 g, 299 Kč
Minerální tvářenka – odstín Lily Glow, Annabelle Minerals, 4 g, 299 Kč

Hned s prvním tahem mě překvapilo, že není až tak výrazná, jak se při pohledu do dózy zdá. To pokládám za celkem fajn fakt, protože při její aplikaci nemusí být člověk příliš opatrný s tím, kolik jí na tvář nanáší. Decentní tón liliově růžové s jemným leskem působí velmi mladistvě, a dokonce opticky zredukuje nedokonalosti pleti. Obsahuje slunečnicový a jojobový olej a vitamin E, příjemně se nosí, a i když s postupem dne trošku bledne, tak ji považuju za ideální tvářenku pro běžné nošení.

Lenka Jarošová
Lenka Jarošová
Potýká se s velmi citlivou, reaktivní, alergickou a ekzematickou pletí a pokožkou celého těla. Kdykoliv to jde, tak používá přírodní a organickou kosmetiku. Nejvíc ale řeší to, aby její kůži vybraný produkt nijak nedráždil. Z péče se vyžívá v pleťových sérech, maskách i balzámech na rty, ale nezapomíná ani na ruce, vlasy nebo dekolt. Dekorativní kosmetiku tak trochu fláká, ale baví ji řasenky a rtěnky.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky