Doporučujeme: 28denní omlazující kúra

13127

Tomu, že žádná kosmetika neumí dělat zázraky, nevěřím ani za mák. CBDenzyme Cream od značky Canneff totiž dokazuje přesně pravý opak. Za necelý měsíc jsem díky němu omládla o několik let.

Na začátku kúry jsem výše zmíněnému tvrzení taky nevěřila a s kosmetikou obsahující CBD jsem zatím neměla zkušenost. Když mi tedy domů přišla intenzivní 28denní enzymatická kúra CBDenzyme Cream, neměla jsem ani ponětí, co od ní čekat.

Zázrak za jednu noc

CBDenzyme Cream obsahuje krystalicky čistý kanabidiol, prebiotika, eco ceramidy a kyselinu hyaluronovou. Krém jsem podle návodu každý večer těsně před spaním nanášela na vyčištěnou pleť. Musím uznat, že se krásně roztírá, do pleti se okamžitě vpije, a tak nehrozí, že by se mi během spánku obličej „obtiskával“ do polštáře. Hned po prvním použití jsem zaznamenala výsledky. Ráno byla moje pleť úžasně hydratovaná a hebká jako dětská prdelka. Krém není nijak parfémovaný, takže jeho specifickou vůni mají na svědomí pouze obsažené složky. Nejdřív mi přišla zvláštní, ale za pár dní jsem si na ni zvykla a začala mi být velmi příjemná.

GREEN. CBDenzyme Cream, Canneff, 50 ml, 737 Kč
GREEN. CBDenzyme Cream, Canneff, 50 ml, 737 Kč

CBDenzyme Cream opravdu funguje

S každým dnem jsem pozorovala čím dál větší zlepšení. Nebudu lhát, když řeknu, že takhle moje pleť dlouho nevypadala. Postupem času byla jemnější, pevnější a drobné vrásky se pomalu ztrácely. Kúra pěkně zatočila i s akné a po 28denní kúře jsem si celkově připadala tak nějak krásnější a omlazená. Nešlo ale jen o moji „dojmologii“, protože změn si všimla i rodina a přátelé. Všichni se divili, že jsem najednou rozzářenější a vůbec nevypadám unaveně, zatímco dřív jsem unaveně působila nonstop.

Jedno balení na celou kúru bohatě stačí

Nemusíte mít strach, že by krém na těch 28 dní nevystačil. Na konci kúry mi ho dokonce ještě trochu zbylo.

Celá 28denní omlazující kúra s CBDenzyme Cream od Canneffu by se měla opakovat čtyřikrát do roka a já už teď vím, že přibližně za 3 měsíce si objednám další kousek.