Doporučujeme: Řasenka pro luxusní objem

Švédskou značku Oriflame jsem měla díky mamince v oblibě už od puberty. Drtivá většina řasenek, se kterými jsem zatím byla spokojená, pochází právě od tohoto výrobce, takže jsem byla zvědavá i na nejnovější produkt z luxusnější řady Giordani Gold.

Sice mě nejdřív trochu polekal zakroucený kartáček, ale moje obavy byly nakonec úplně zbytečné a rozplynuly se hned po prvním vyzkoušení. Ve výsledku se totiž s kartáčkem pracuje velmi dobře. Řasenka Fortemente zajistí slibovaný objem stejně jako vysněné prodloužení a řasy natočí pěkně od kořínků. Oproti nenalíčeným řasám je rozdíl opravdu markantní a vydrží celý den.

Objemová řasenka Fortemente, Giordani Gold, Oriflame, 8 ml, 219 Kč
Objemová řasenka Fortemente, Giordani Gold, Oriflame, 8 ml, 219 Kč

Bonusové body ode mě řasenka dostává taky za to, že se nerozmazává a řasy nijak neslepuje. Kromě toho obsahuje vyživující složky, které přispívají k posílení řas. Po odlíčení nemám pocit, že by byly zbytečně oslabené nebo zatížené, spíš naopak. Můžu tedy s jistotou říct, že jsem v Giordani Gold Fortemente našla svou novou favoritku mezi řasenkami.

Monika Bílková
Monika Bílková
Díky tomu, že má smíšenou pleť, tak ví, jak moc je důležité, aby pravidelnou péči nikdy nezanedbala. Přiznává, že docílit sjednoceného tónu pleti je někdy pořádná fuška, ale svůj boj o dokonalý look nevzdává. Ráda v dekorativní kosmetice experimentuje s pestrými barvami, které ji nabíjí pozitivní energií. Potěší ji kvalitní lak na nehty, rtěnka i oční stíny.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow
spot_img

Novinky