Doporučujeme: Tvářenka pro decentní rozjasnění pleti

9166

Rozjasňovače k dnešní době tak nějak patří. Málokdo je ale umí používat způsobem, aby na obličeji vypadaly hezky a přirozeně. S touhle rozjasňující tvářenkou od Benefitu zabijete dvě mouchy jednou ranou – pleti dodáte barvu a zároveň ji jemně projasníte.

Krásné balení

Když se mi do rukou dostala rozjasňující tvářenka Dandelion Twinkle, byla jsem okamžitě okouzlená. Na první pohled mě zaujala rozkošná lesklá krabička, která se vejde do každé kabelky a kosmetické taštičky. Tvářenka navíc obsahuje malé zrcátko a šikovný štěteček na nanášení.

Něžné jiskření

Roztomilé balení ale není tím jediným, čím si mě okamžitě získala. Dandelion Twinkle je možné používat samostatně nebo ji nanést přes oblíbenou tvářenku. Já ji používám spíš jako rozjasňovač. A lepší jsem v životě neměla, protože mi dopřeje všechno, co od rozjasňovače očekávám. Na pleti vypadá přirozeně, vytváří mokrý efekt, nezvýrazňuje nedokonalosti a jemně se třpytí.

Rozjasňující tvářenka Dandelion Twinkle, Benefit Cosmetics, 3 g, 1 020 Kč. Exkluzivně prodává Sephora.
Rozjasňující tvářenka Dandelion Twinkle, Benefit Cosmetics, 3 g, 1 020 Kč. Exkluzivně prodává Sephora.

Dandelion Twinkle není žádný kýč

V minulosti jsem vyzkoušela nespočet rozjasňovačů. Každý z nich na mně působil kýčovitě a já pak vypadala jak zmalovaná fuchtle. Při použití Dandelion Twinkle ale vypadám, jako bych na sobě vlastně žádný „highlighter“ neměla a zároveň se moje pleť decentně leskne. Nenechte se ale zmást. Ačkoli působí jemně a něžně, má ohromnou výdrž. Na pleti vydrží až několik hodin po nanesení.

Tip

Pro rozzáření očního okolí můžete Dandelion Twinkle nanést i pod obočí a k vnitřnímu koutku oka.